MyBlog

ßen Geldim Ki.

selam kızlar!!

vee heygirl bloga ilk girişim. .  (:  ne yazsam bilmiyorum ama sanırım kendi blogumda zırvalamak serbest! 😀

 

fonda çok çok sevdigim,belki en sevdigim şarkım çalıyor. . hayallere sık sık gömülen bi kızım ben.ve bu şarkı çaldıkça iyice bir hayalden bir hayale uçuyorum yine. .  ah aaahh (: . .

bu sene Lise 1 bitti.güzel bitti.çabuk bitti…sesli söyleyince daha da bi farkediliyor büyüdüğüm xD büyüdükçe bazı zorluklar oluyor,her yaşın zorlugu var çünkü.ama yaş ilerledikçe zorluklar daha da "zor" oluyor. .  ve bu yüzden zorluklara göğüs gerebilmen için aklın,düşüncelerin,kalbin daha da iyi çalışıyor,tüm kalabalığa rağmen basit kalabil diye. . . bence basit kalabilmek kötü birşey değil (: (:

birçok arkadaşım olması ne güzel. ve  sayılı dostum.aslında arkadaşlıkların hepsi bir dostluk kadar güzel olabilseydi keşke. duydum duydum,o zaman dostlukların ne önemi kalırdı ki?’ diyorsun 😀 sende haklısın 😀

bizi ugrastıran arkadaslar olabilir. . ve farkettim ki,bu yaşla alakalı değil.ömrümüzün sonuna kadar bizi ugrastıran,yer yer deli eden insanlar olabilir. bu durumlarda ne yapılması gerektigini deneyerek ögreniyorum.

 

sanırım henüz 2-3 yol denedim. ömrümün sonuna kadar en güzel sonucu elde etmek için deneyecegim 😀 😀

neyse.kendimden bahsedicektim ama nerelere geldim?? biraz uzun bi yazı da olmuş.en iyisi beni biraz merak edin,gizemli bi arkadaşlık olsun bizimki xD ahahaa..  (:

 

neyse işte.kısacası,ben geldim kiii… (:

Yorum Yapın