Selena Gomez,Taylor Swift’i Neden Yeni Evinde Ziyaret Etmedi?

1501 views Yorum yap

Taylor Swift geçtiğimiz birkaç ayda bir sürü arkadaşıyla görüntülenmiş olsa da Star Dergisi‘ne göre genç şarkıcı mart ayında New York’a taşındığından beri çok yalnızmış.  Star Dergisi‘nin kaynağına göre Taylor,Los Angeles’ta yaşayan arkadaşlarını ziyarete gitmek istiyor fakat arkadaşları onun isteğini geri çeviriyorlarmış.

Ve Taylor‘ın uzun zamandır dostu olan Selena Gomez‘le ilişkilerinin çalkantıda olması bu durumda Taylor‘a pek yardımcı olmuyor gibi gözüküyor.  Şu sıralar daha iyi olsalar da ikilinin eskisi kadar yakın olmadıklarını henüz beraber New York’ta görüntülenmemiş olduklarından anlayabileceğimizi söylüyor Star Dergisi‘nin kaynağı.

Ayrıca kaynak sözlerini şu cümle ile tamamlıyor:Taylor Rhode Island ve LA arasında yaşamaya başlayacağı zamanı iple çekiyor. New York’ta sürekli yaşamayı planlamıyor. New York’a taşındığı için gerçekten pişmanlık duyuyor!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler

Bir erkeğin itirafı: Sorun bizde!

“Ne yapsam erkek arkadaşıma beğendiremiyorum” diye düşünüyorsan, rahat ol! Çünkü problem gerçekten sende değil! Nereden mi biliyoruz, içlerinden biri bize cesur itiraflarda bulundu da:)

Devamı   3284