Piyango

3396 views Yorum yap

 

Tam da Heygirl’ün son satırlarını hazırlarken yayıma, İstanbul’a kar müjdesi verildi. 2013 dileklerimizi satırlara sığdırmaya çalışırken, umutlarımız bembeyaz hayallerle bezendi. Heygirl’ün en çok Aralık sayısına yakışıyor kar; yavaş yavaş şekil şekil düşerken avuçlarımıza, en çok biz Heygirl kızlarını heyecanlandırıyor belki de. Yaşına ve enerjisine inat, Heygirl kızları ağır ağır düşen kar tanelerini bekleyecek kadar sabırlı çünkü. Ve bembeyaz görüntüsünün altında, her biri başka başka şekillerdeki taneleri görebilecek kadar da renkli, eğlenceli ve çok da dikkatli! Bu yüzden ben derim ki! Kuşak çatışmalarında hep çocuklara kalkan parmaklar, ergenlik çağındaki gençlere verilen öğütler var ya! Aslında, bence…

Gerçekte her anne-baba, kızına kulak vermeli; ondan bolca cesaret, alabildiğine mutluluk, istemediği kadar enerji ve bugün belki de anne-babalara en çok gerekli olan şey, umut edinmeli. Böylece gerektiğinde kullanması gereken ego için cesaret toplayabilir, hayatının hızlı temposuna ayak uydurabilecek enerjiyi açığa çıkarabilir, yitirdiğini düşündüğü hayallerine fazlasıyla kavuşabilir, bu hayallerini gerçekleştirecek gücü umutlarıyla yakalayabilir.

Benim tanıdığım en iyi,

Yogi.. (anlatın ona, en sevdiğiniz müzikten daha çok dinlendirir sizi)

Spor hocası.. (yetişmek kolay mı sanıyorsunuz temposuna, takılın peşineJ)

Yaşam koçu.. (tecrübesi yok belki, ama hayalleriyle iyi bir yol gösterici)

Ve daha bir sürü şeyin toplamı Heygirl Kızları;)

Bu yüzden küçücük kağıtta toplanmış rakamlar değil belki de en büyük ikramiye; gerçek bir piyango, her bir Heygirl Kızı;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir