Niall Horan ve Barbara Palvin Tekrar Birlikte Mi?

1898 views Yorum yap

2014 yılına birlikte giren ve o zamandan beri birlikte görüntülenmeyen Barbara Palvin ve Niall Horan 4 Mart’ta 5SOS konserinde birlikte görüntülendi. Yabancı dedikodu sitelerinde Niall’ın, Selena’yı kıskandırmak için Barbara’yla takıldığı söyleniyor. Çünkü Barbara, Selena’nın eski sevgilisi Justin Bieber’la da küçük bir yakınlaşma yaşamıştı. Ve son günlerde çıkan Selena ve Niall çıkıyor söylentilerinden sonra, Niall’ın Barbara Palvin’le görüntülenmesi olayı biraz karıştırdı. 
Ama durum bizce böyle değil. Bize göre zaten bir süre aşk yaşayan Barbara ve Niall, ara verdikleri ilişkilerine yeniden başlama kararı aldı. 2013 yılının son günlerinde birlikte görüntülenen ve yeni yıla da birlikte giren ikili geçtiğimiz gün tekrar bir araya gelip 5SOS konserini izledi. Üstelik ilişkilerinin zor yürütmelerinin sebebi olarak Niall’ın Londra’da, Barbara’nın Amerika’da yaşaması bizce büyük bir etken.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

TIK TIK TIK

Ekim sayısında görmüş olduğun Tık Tık Tık haberlerinin hepsini burada bulabilirsin:) Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey – Don’t Call Me Angel Riverdale 4. Sezon Melanie Martinez – K-12 (The Film) Tall Girl

Devamı   2016