Mutlu,Mutsuz herşeye rağmen geldi 14 Şubat!

1196 views Yorum yap

      Ne kadar nefret etsekte şu günden ya da eteklerimiz zil çalsada durduramıyoruz şu günü hüznüyle,umuduyla,sağlığınla ve mutluluğuyla geliyor işte..

     Bazılarımız hediye hazırlıklarına yeni başladı ve bazılarımız aylar haftalar önce hediyelerini hazırladılar..Şu 14 Şubat için..Mutlu olanlar süpriz bir karar çıkmadığı taktirde yine 14 şubat’ın sonunda mutlu kalacaklar peki ya Sevgilisi olmayanlar en çok onlar için acıklı ve hüzünlüdür 14 Şubat.Bazılarımız kafamıza takmayız sevgili olup olmamasını ailem yeterde artar bana der ama ne kadarda kandırsakta kendimizi içimizin bir yerinde hep İstanbul’da Sonbahar şarkısı çalar.. 🙂

    Aslında şu 14 Şubat stresi kasımın ortasında patlak verir biz telaş kaplar içlerini bir hüzün bir hayal kırıklığı sordukları soru şudur ”Yine mi ?”.14 Şubat’tan umutlu olup falat o gün aileleri onların arkaşlarınla buluşmalarınada izin vermezler ”Neden ki?” cevap : 14 Şubat.

   Ve bazılarımızda bir antisempati uyandırur şu gün alırız Dvd leri en acıklı aşk fimlerinden mutlu sonla bitenlere tahammülümüz yoktur çünkü..Dışarı çıkmak istemeyiz bir kere. Ya eski seviglimzle karşılaşırsak? Vs. sorular genç aşıklar birlikte bizde bunu izlemeyi istemeyiz elbet.

             Ahh,14 Şubat geldin yine ! .. Mutluluk getir bir kere. 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Şortlu çıtır!

Uzun süredir karşımıza çıkmayan bir güzelle karşılaşıyoruz.                              

Devamı   1576