Kalpten diliyorum!

1063 views Yorum yap

 

 

1.    Yazın son günleri çok güzel geçsin; mutlaka hiç görmediğiniz bir yeri görün; hiç tatmadığınız yiyecekler yiyin!

2.    Tüm “yaza veda” partilerine katılın; annenizden izin kopartmak hiç sorun olmasın; “nerede kaldın, kaçta döneceksin” hesaplarına maruz kalmayın!

3.    Bu yaz tanıştığınız yakışıklı, “yaz aşkı” olarak kalmasın; sizinle saniye konuşmadan zaman geçiremesin; buluşacağınız anı hep iple çeksin; gözlerinizde müebbet hapsolsun;)

4.    Kankinizle hiç kavga etmeyin; yeni arkadaşlar aranıza girmesin, ama mutlaka yeni arkadaşlar hayatınıza girsin!

5.    Bilgisayar için başlatılan yaz uygulaması okullar açılınca da devam etsin!

6.    Anne-babanız odanızın yenilenmesi konusunda hem fikir olsun; her türlü değişiklik için tercih size bırakılsın!

7.    Odanız kıyafet dolabıyla, dolabınız kıyafet ve ayakkabıyla dolsun! Bir gün bile “ne giysem” diye düşünmeyin!

8.    Anneniz ve öğretmenleriniz giydiklerinize hiç karışmasın; kardeşiniz kıyafetlerinize ortak olmasın; arkadaşlarınızla asla pişti olmayın!

9.    Okulun en popüler kızı olun; tüm kızlar sizi parmakla göstersin; havanızdan geçilmesin! (bu sene böyle, n’apalım;))

10.En yüksek notları alın; dershaneye gitmenize, özel dersler almanıza hiç gerek kalmasın; zihniniz hep açık olsun; dersi derste öğrenin, evde ders çalışmanıza hiç gerek kalmasın!

11.Platonik aşkınız gerçeğe dönüşsün; ona açılma cesaretini bulun, eğer ret ederse kaybedenin kendisi olduğunu en kısa zamanda anlasın; anlama anına yakından şahit olun; saçınızı savurup yanından havalı havalı uzaklaşın!

12.Daha önce o veya bu nedenle, sevgiliniz ya da arkadaşınız canınızı her kim yaktıysa, hani beddua olmasın ama, aynısını yaşasın; içim el vermedi o kadarına, en azından yaptığı hatayı anlasın; gelip özür dilesin; üzerine bir de kola ve hamburger ısmarlasın!

13.Cebinizden harçlığınız hiç eksik olmasın; harcayın harcayın, paranız hiç bitmesin!

14.Anneniz odanız dağınık diye size söylenmesin; ama odanız dilediğiniz kadar dağınık olsun!

15.Hiçbir öğretmen size takmasın; ders notlarınız gibi davranış notunuz da hep yüksek olsun!

Bu günlerde ne istesem oluyor; hazır havaya girmişken, tüm Heygirl Kızları için güzel şeyler dileyesim geldi! Umarım hepsi, hadi hiç olmadı, gönülden “amiiiin” dedikleriniz gerçek olur!

 

Geçen&Bu ay…

En beğendiğim: 1. 2009 Molped&Heygirl Kapak Kızı Yarışması 1.’si Berfu Veral… Benim de favorim olan Berfu’yu bir kez daha tebrik ediyorum. Ne de olsa söz uçar, ama yazı kalır;) Yarışmamıza başvuran, gelen, gelmeyen diğer tüm Heygirl Kızları’na da kocaman teşekkürler:) 2. Cool, Trendy, Sosyal, Aşık… Gerçi başlıkların her biri bahane;) Heygirl kalem kutularının her biri şahane! Tüm okul yılı boyunca umarım size şans getirir:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir