MyBlog

İnsan alkışa alışmaya görsün;)

Artık, fotoğraflarımla hayatımı anlatan bir cd’im, süper anılarım var! Tam da meslek yaşamımın 20. yılını kutlamaya hazırlanırken, Tuncay Azaphan Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerince, aslında onlar bunu bilmeden kutlamaların en güzeli yapıldı bana! “Gençlik dergiciliği ve Heygirl” hakkında konferans vermem için okula davet edildiğimde, daha önce gittiğimiz diğer lise ve üniversite konferanslarından biri olacağını düşünmüştüm başta. Yanıldım! Hani derler ya, “seni pamuklara sarıp saklamalı” diye! Tam da öyleydi karşılanmam. Konferans vereceğime dair hazırlanan ve değişik yerlere asılan posterlerim, erkek-kız demeden Heygirl’ün son sayısını eline alıp imza isteyenler, uzun zamandır çoğu yerde görmenin pek mümkün olmadığı süper enerjik ve umutlu bakan gözlerden oluşan müthiş bir kalabalık, konferans öncesi öğrencilerin bizzat hazırladığı hayatımı anlatan bir video gösterisi, alkışlar, hiç durmaksızın, boşluk olmadan soru sormalar, video ve fotoğraf çekimleri, çiçekler, kokteyler… Söyler misiniz, bundan güzel bir 20. yıl hediyesi olabilir mi benim için hayatta? Hepinize, çok, ama çok teşekkürler arkadaşlar! Umarım, güzel gözlerinizdeki o ışıltı, hiç, ama hiç gitmez! Hep güzel insanlar; sizi asla kırmayacak sevgililer, başarılarınızı takdir edecek patronlar,  size her zaman yol gösterecek doğru yaşam koçları çıkar karşınıza. Umarım! Ve gönülden dilerim bunu!
Bu enerjiyle hazırladık yeni sayımızı! Tasarımı Mazhar Bilgiç’in ellerinde yenilenen Heygirl, dolu dizgin devam ediyor ve 23. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Biz, Burçin Ö. Mollaoğlu, Hazan Aköz, İpek Koşan, Tuba Aktaş Mutlay , ekibimizin tek ve şanslı erkeği Erhan Ağırgöl ile birlikte 23. yıl sayısı peşine düştük çoktan; heyecanla!

Küçük bir de not: Bu keyifli konferanstan çok özel görüntüleri, Video bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Ya da hemen tıkla ve bizi izle;)

Geçen & Bu ay:

En beğendiğim: Hello Kitty tam 35. yılını kutluyor tüm dünyada. Heygirl de bu kutlamadan uzak kalmadı, 4 farklı kapakla çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz not defterlerini hediye etmeye karar verdi. Güle güle kullanın;)

En sabırsızlandığım:
Ben bu satırları yazarken, hava yine puslu, arada rüzgarlı, oldukça da soğuktu! Baharın gelmesini dört gözle bekliyorum. Bu ayki hediyemiz Genç Shopping ekinde gözümü diktiğimi birkaç parça eşyayı giyebilmem için, en önemlisi de doğa yürüyüşlerine başlayabilmem için bana güneş gerek, sıcak gerek!

Yorum Yapın