MyBlog

Herkeslere merhaba!

alt

 

altModa ve güzellik mi? Doğru adrestesin, öncelikle HOŞGELDİN!
İtiraf etmeliyim ki güzel görünmek benim için de çok önemli! Her daim saçım düzgün, kılık kıyafetim tertemiz ve modaya uygun olmalı. Tabii bunları çok para harcayarak değil, kimi zaman yaratıcılığımı kullanarak kimi zaman da ucuz alışverişle dolabımı tamamlayarak yapıyorum. Moda dergilerini karıştırarak, moda ve güzellikle ilgili kitaplar okuyarak, internette dolaşarak ya da “ Gossip Girl” seyrederek kıyafet ve makyajlarından esinlediğimi de söylemeden geçemeyeceğim. Ama tabii keşfettiğim tüm bu moda ve güzellik kaynaklarıma kendi tarzımı da ekleyince inanın çok keyifli oluyor.  
Peki ya dayanılmaz sivilcelerim! Sadece sende mi çıkıyor diye düşünüyordun! Uzaylı olmadığıma göre EVET itiraf ediyorum ben de sivilce sorunu yaşıyorum! Ama canımı hiç sıkmıyorum çünkü yıllarca onlarla yaşamaya alıştım! Önemli olan zamansız zamanlarda baş gösteren sivilceleri küçük makyaj hileleriyle yok etmek. Zaten iyi bir bakımla cildim her zaman pırıl pırıl!
Güzellik ve modada bütün kızsal sorunların için burada buluşup paylaşmaya ve sorunları beraberce çözmeye ne dersin? Kimi zaman ünlülerin giyim tarzını çekiştirir ya da vücut tipine göre bir tarz yaratabiliriz. Kıl tüy sorunlarından selülitlerine kadar her şeyi paylaşmaya ne dersin? Sen sen ol sorununu tek başına çözme! Sana her zaman yardım edecek bir Hey Girl kızı burada seni bekliyor, sakın unutma!
(Bu benim yıllardır maillerimde kullandığım bitiş mesajım)
SEVGİYLE KALIN
 
 
 
 

Yorum Yapın