MyBlog

Her şey çok güzel olacak

Yaz geldiğinde sınavların bitmesi, okulların kapanması bir yana, deniz, havuz, tatil mevsiminin gelmesi hepimizin yüzünde güller açmasına neden olur. Bir de aylardan Temmuz ise gerçek yaz gelmiş demektir. Bu ay sizin için tatilin en güzel ayı, benim için ise özel bir ay. Çünkü bu ay siz belki yeni bir okula, yeni bir sınıfa ya da yeni arkadaşlara doğru yelken açarken ben de yeni bir hayata doğru yelken açıyorum. Siz bu satırları okurken ben de nikah masasına oturmuş olacağım:) Bu nedenle de bu ay benim için çok daha özel bir ay olacak. Hepinizin iyi dileklerini şimdiden duyuyorum ve şimdiden hepinizi kocaman öpüyorum.

Bu arada evleniyorum diye sizi unuttuğumu düşünmeyin. Tatile giderken ekibimle birlikte arkada size harika bir dergi bırakıyorum. Tatilde yanınızdan ayırmayacağınız bu sayımızda bir kere bomba gibi bir hediyemiz var; küpeler. Beş adet farklı küpe sticker’larımız ile plajın ve yaz partilerinin en havalı kızı olacağına şimdiden bahse gireriz. Sürprizlerimiz bununla da bitmiyor tabii… Heygirl Tatil Köyü’nü huzurlarınızda açıyoruz. Bu tatil köyünde kendine uygun havuzu bulabilir, yaz aşkını tavlayabilir, yeni kitaplarını rahatça okuyabilir, yeni filmlere doyabilirsin. Justin’den Taylor’a Demi’den Cameron’a kadar birçok ünlüyü mercek altına aldık. Son dedikoduları senin için toplarken Selena’nın doğum günü partisini de senin için hazırladık. Ona hediye seçmediysen önerilerimize göz at deriz.

Bu arada Cody’nin yeni hayatını inceledik, Rihanna’nın saçlarını taradık, One Direction ile Zayn’i çekiştirdik. Bu ay da her ay olduğu gibi biz Heygirl Kızları’nın aradığı her şeyi sayfalarımıza taşıdık. Çünkü Heygirl Kızı’nın her zaman en güzel şeylere layık olduğunu hiç unutmadık! Biz çalıştık ve senin için elimizden geleni yaptık! Şimdi sıra sende Heygirl Kızı… Durma, çevir sayfaları!

Yorum Yapın