Hazırsak başlayalım!

780 views Yorum yap

Sonunda okul başladı… Ne de olsa bu kadar tembellik yapmak yeter! Hem en yakın kankanı özlemedin mi? Belki bu yıl aynı sınıfta hatta aynı okulda bile olmayacaksınız ama olsun! Yaz aylarında ikiniz de pek fazla görüşemediniz. Şimdi ise vakti geldi! Biraz derslerden, biraz yakışıklılardan, belki biraz da yazın yaptığınız yaramazlıklardan konuşacaksınız… Siz dedikodunuzu yaparken biz de yeni konularımız, rengarenk sayfalarımız ve son haberlerimizle odanızın bir köşesinde yer almaktan mutluluk duyacağız. Çünkü biz bir Heygirl Kızı’nın ne konuşmak istediğini, neleri sevdiğini, nelerden nefret ettiğini biliriz. O yüzden coğrafya dersinde ailenin ikliminden, kimya dersinde aşktan ve müzik dersinde bizim çıtırlardan konuşacağız. Bu arada okul demek, havalı olmak demek olduğuna göre Selena ile modayı, Su Kutlu ile güzelliği, Vanessa ile eğlenceyi, Rita ile fitness trendlerini yakalamanı sağlayacağız. Neon Jungle kızlarını daha yakından tanıyıp, 1D’yi avucumuzun içine alacağız. Bu arada seninkinin ne düşündüğünü çözmeye çalışacak, o sırada biraz gülmen için Vine fenomenlerini seninle tanıştıracağız.

Bunları yapmışken son gözdemiz Dylan’ı unutur muyuz? Onu neden bu kadar sevdiğimizi araştırıp, bulduktan sonra Logan ile bir filmden diğerine koşacağız. Justin’e kim küstü, neden bizim yakışıklıyı üzdü, öğrenip onları barıştırmanın yollarını arayacağız. Tabii yeni başlayan dizilerden sana en uygunlarını seçip, boş zamanlarını değerlendirmeni sağlayacağız. Her ay olduğu gibi bu ay da Heygirl Kızları’nı mutlu etmenin yollarını ararken biraz yağmurdan biraz da rüzgarlardan yola çıkarak hep mutlu olman için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şimdi al kankanı yanına, başla Heygirl okumaya! Bakalım bu sayıda neler seni anlatacak?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Şipşak egzersiz yap!

"Spora ayıracak vaktim yok” yalanları geride kaldı. Neden mi? Çünkü televizyon izlerken, kitap okurken ve bilgisayar başında bile yapabileceğin şipşak egzersizler var artık.

Devamı   1380