MyBlog

GÜL LAN SALAK ÇOCUK!!!

     bir önceki yazımda bilimden dem vurdum falan ama şu an ilişkimi ve yaşadığım güzel bişeyi anlatacağım.

     kızlar. full kavga ediyor bu jon benimle. valla benim suçum yok. bugün yolda geliyoruz,bi matematik kitabı alayım dedi. ben de çözmüyosun nasılsa elindekileri bitir bence paranı harcama dedim. kolay mı yahu bi kitap 25-40 lira. o da yok ya alıcam ben dedi. ben de elindekileri bitir bence,sonra alırsın dedim. ne var şimdi bunda? bu bi bağırdı,tamam irem elimdekileri bitircem yeter ki sus dedi. allahın malı. bişi mi dedik sanki? neyse ben sustum. bu defa da kedi gibi geziyo peşimde. sallamadım. 1-2 girişimi oldu barışalım diye ama bişi yapmadım. kin tutmayı seven birisi değilim ama her fırsatta bana bağırıyor artık. annemle babam bile bağırmaz bana sen kimsin ? elin oğlu. gelip de bana nasıl bağırıyosun? neyse işte. ben de bir durup düşünmeye başladım yani ister istemez. adamın yüzü gülmüyor,her an kavga,her an gürültü. çekilir mi ya? şu an yaa en ufak kavgada kaçıyosun hemen diyenler olabilir. ama kızlar,her an asık surat görmek hoş mu yani? ben elimden geleni yapıyorum ama bunda gereksiz bi alınganlık,sinir var. ceren var benim arkadaşım. regl muhabbeti geçti aramızda. sonra yeri geldi,o muhabbetle ilgili bi espri yaptı kulağıma ben de güldüm. bu başlamaz mı sınıfta bağırmaya? bu ne ya ne saklıyosun beni dışlıyosun falan diye. ama bildiğin götünü yırtıyo. SINIFTA. rezil etti beni de,kendini de. lan? seninle regl muhabbeti mi yapıcam ben ha? manyak mısın??!! neyse işte bu ve bunun gibi saçma olaylara kıçını yırta yırta bağırıyor.

     bazen durup bakıyorum,aramızda uçurumlar var bildiğin. ayrı dünyaların insanı derler ya. oturmayı kalkmayı bilmiyor,nerde ne konuşacağını bilmiyor,ne yapacağını bilmiyor. aşkın gözü körmüş sanırım. daha önce hiç dikkat etmemiştim. şimdi olsun yine dikkat etmezdim ama dediğim gibi,kör olan aşkım. ben değilim. sen malak gibi bağırıp benim aşkımı yok edersen ne olacak? benim gözlerim şam şeytanı gibi açılıcak. yemin ederim ipin ucundayım bak. aldatmam asla,o şerefsizlik olur. ama cidden iplerimi kopartırsa gider güzel güzel olmuyor derim. yasını tutarım. sonra hayatıma devam ederim. ve tabiki geberirim üzüntüden ama yapacak bişi yok. birinin altında yaşayacağıma,hiç yaşamam. umarım jon bunu fark eder de kendine bir çeki düzen verir artık. cidden işin sonu kötüye gidecek olmazsa.

     yaşadığım güzel şeye gelirse…. kızlar 🙂 ben hayatımdaki en içten,en ferahlatıcı,en gülümseten gülümsemeyi gördüm dün. aşk falan anlamında değil,kesinlikle jona aşığım şu an. ama hani olur ya mesela bi bebek gülümserse siz de gülümsersiniz. aynı öyleydi. bir espri olmuştu ortamda,gülerek arkamı döndüm,öylesine gerinmek için 😀 allahım o sırada gördüm işte. o da gülümsüyormuş ve ben dönünce bi anda gözlerime baktı gülümserken. öylesine bişeydi,o da özellikle yapmadı farkındayım. ama ateşe dokunmuş gibi irkildim valla. 2 saniye baktım sanırım,hemen öneme döndüm. ama beynime kazında o 2 saniyelik görüntü. üstelik ben gülümsemenin sahibini daha önce hiç  görmedim,hiç tanımıyorum 😀 ama aklıma geldikçe ben de gülümsüyorum. valla görseniz siz de gülümserdiniz eminim. sanki içinizden bişeye dokunuyor gibi o gülümseme. muhteşemdi lan resmen,oha yani.

     ama bi de benimkine bak 🙁 hep surat hep surat… o gömülmek istediğim gamzeleri göremiyorum artık hiç. bok var dimi zalimin evladı azcık gülsen ölürsün salak çocuk!!! gülsen nolur sanki,senin gülümsemen hep başkaydı. salak salak salak!! yarın da gülme basıcam tokadı suratına. gidiyorum lan ben uğraşamıcam test çözcem gitcem koç tıpa. 🙁 sizin de gülmeyen salak mal arkadaşlarınız varsa,gidelim yarın toplu eylem yapalım,hepsine basalım tokadı "gül lan salak çocuk!!" diyelim. 

     

Yorum Yapın