MyBlog

Geride bırak!

Bütün yıl iple çektiğin yaz, sonunda elini kolunu sallayarak giderken geriye tatil anılarını, belki aşkı, belki de eğlenceli günlerden kalan fotoğrafları bırakıyor… Ama her yaz bitiminde yeni bir dönem başlıyor! Aslında bu ay en sevdiğimiz ay olmalı! Yeni bir okul, yeni bir sınıf ya da yeni arkadaşlar bu ay hayatına giriyor. Bir Heygirl Kızı olarak sana da bu yeni döneme hızlıca adapte olmak, okulda derslerde kendini gösterirken, havalı olma konusunda da hiç durmadan ilerlemek, tüyolarla en güzel, en akıllı ve en trendy olduğunu göstermek kalıyor! Eğer henüz okul dönemine nasıl hazırlanacağını bilmiyorsan hiç korkma ve başla okumaya! Çünkü bir Heygirl Kızı’nın ihtiyacı olan her şeyi araştırdık, ünlüleri sınıfa soktuk, onlar gibi popüler olmanın yollarını bulduk. Bu arada okulun ilk günü nasıl güzel görünürüm, geçen yıl gördüğüm o yakışıklının dikkatini çekmek için ne yapabilirim diye endişelenmekten vazgeç çünkü biz senin için o problemi de çözdük ve sınıfı geçtik:)

Bu arada sadece bizim değil 1D’nin de sana kocaman bir sürprizi var. “One Direction: This Is Us” yani “Biz Buyuz” filmiyle kalbimizi bir kez daha ele geçiren beş yakışıklının filmi sonunda vizyona girdi! Filmde o kadar özel sahneler var ki; hem gülecek hem de gerçekten bu çıtırların en önemli anlarında yanındaymışsın gibi hissedeceksin. Şahsen ben filme bayıldım, senin de bayılacağına eminim!

Gezdik, tozduk, dans ettik, eğlendik… Yazı doyasıya yaşadık… Şimdi sıra geldi derslere… Şimdiden “yaz ne zaman gelecek” diye ağlamayı bırak ve Heygirl Kızı olmanın ayrıcalığıyla havana hava kat! Biraz derslerden, biraz okuldan, biraz da dergiden taktik kap! Yani ne yaparsan yap, ama geçmişe değil hep geleceğe bak! Unutma sınıfta da olsan, sınavda da olsan hatta kantinde de olsan Heygirl hep yanında… Ne zaman arkanı dönsen hep orada!
 

Yorum Yapın