En sıcak ay, Haziran

1096 views Yorum yap

 

Bakmayın siz Temmuz-Ağustos’tur en sıcak aylar diyenlere… En sıcak aydır aslında Haziran… Derslerin, sınavların rehaveti henüz üzerimizden atılmamıştır ne de olsa. Sınav telaşı vardır bazılarının… Kimi dershane peşindedir, "Acaba hangisine yazılsam" diye. Bazısı yazı nasıl geçireceğinin derdinde. Kimi zayıf notları kurtarma, kimi fiziki zayıflığı yakalama telaşında.

Malum, ne de olsa bikini ayları kapıda.

İşte, bunca koşuşturma içinde çok sıcak geçer Haziran. Belki de sevdiklerimize ve hatta kendimize en çok ihtiyaç duyduğumuz aylardan biridir. Bu yüzden her zamankinden daha fazla güvenle doldurmalıyız içimizi. Bitmeden Haziran, yazı mükemmel karşılamak için öz güven depolamalıyız kendimize. "Dedik" bu ay ve süper bir "öz güven"  dosyası hazırladık size. Testli, egzersizli, dedektifli… Merak edenler hemen sayfa 71’e…
Size bir de yeni bir buluşma ayarlayalım istedik. Heygirl olarak bunu sıkça yapıyoruz biliyorsunuz. Ekranda, reklamlarda sıkça gördüğünüz yakışıklı popçu Murat Boz’la tanışmak ve hatta Heygirl’de kapak olmak istersiniz diye düşündük ve harekete geçtik. Detaylar sayfa 14’te…

Dedim ya, Haziran bikini içine girebilmek adına en sıkı ter attığımız aylardan diye… Önce bolca tembelleşen bedenlerimizi harekete geçirelim istedik. Hal böyle olunca sayfa 40’ı açıp başlayın kalçaları oynatmaya;) Sonra, bronzlaşma ipuçlarını yakaladık ve sayfa 38’de bir bir sıraladık.
"Twilight" severlere sayfa 66’dan başlayıp 70’e uzanan uzuuuuuunca "Tutulma" notları çıkartmayı, bir başka gösterime girecek olan "Bu Kız Beni Aşar" adlı filmi sokaktaki yakışıklılara değerlendirmeyi ihmal etmedik. Bakalım hangi kızlar aşarmış onları, sayfa 83’te.
Yetmedi, hızını alamadı Heygirl bu ay. Güzel bir yaz tatili için, dolo dolu ikinci bir dergi daha hazırladı. Heygirl Yaz Keyfi tüm yaz boyunca elinizin altından düşürmek istemeyeceğiniz, çok eğlenceli bir dergi oldu. İçinde testten oyunlara, ünlü yakışıklılardan, güzellik, moda, aşk hakkında ipuçlarına ve tabii birbirinden güzel posterlerine kadar dolo dolu bir dergi oldu. Kaçırmamanız tarafımca şiddetle tavsiye olunur.

En beğendiğim
Heygirl TV’deki gelişmeleri umarım siz de beğeniyorsunuzdur. Her ay birbirinden güzel çalışmalara Doğan Burada Video Ekibi ile ortak olarak imza atıyoruz. Müzik kanallarını aratmayacak röportaj, çekim ve montajıyla Heygirl TV videolarını Heygirl Online’dan kaçırmadığınızı ümit ediyorum. Murat Boz’la gerçekleşecek buluşmayı da bu profesyonel ekibin "gururla sunacağını" şimdiden müjdeleyeyim size, ona göre!

En güldüğüm
Nasıl "mikemmel" bir kadın, nasıl "mikemmel" bir dizi! "Türk Malı"nın Abiye’si Binnur Kaya gerçekten süper bir oyuncu. Dizide özellikle doğaçlama yaptığını düşündüğüm atasözü, deyim ve kelime operasyonlarına bayılıyorum. Sadece benim değil, okullarda "Türk Malı" şarkısını söyleyen gençlere, sokağa taşan Abiye esprilerine bakılacak olunursa, hayranları çığ gibi büyüyor Abiye’nin. Keşke ekürisi "Avrupa Yakası"nın Burhan’ı Engin Günaydın olsaydı;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir