En listem!

1127 views Yorum yap
alt

altHazan Aköz
* En son bitirdiğim: “Anita Blake – Vampir Avcısı – Gökmavisi Günahlar” kitabını bitirdim. Çok güzeldi, herkese tavsiye ederim.  

* En parlak fikrim: O kadar parlak bir fikrim olsaydı, hemen şu anda aklıma gelirdi sanıyorum. Demek ki en parlak fikrimi henüz bulamadım.

* En cesur hareketim: İzmir Ege Üniversitesi’ni bitirdikten sonra, sadece sırt çantamı alıp İstanbul’a geldim. Sonra da Heygirl’de çalışmaya başladım. Bunun dışında rafting ve yamaç paraşütü yaptım. Sanırım bunlar da cesur hareketler olarak sayılabilir:)

* En sevdiğim: “Kırmızı” ya bayılıyorum ve beni tanıyan herkes bunu çok iyi biliyor. Özellikle kırmızı ruj vazgeçilmezim. İnsanlar beni anlatırken, “Hani şu kırmızı rujlu kız var ya?” diyorlar:)

* En özlediğim: Arada sırada eski sevgilimi özlüyorum:(

* En korktuğum: Yaşlandığımda yalnız kalmak en büyük korkum sanırım.

* En heyecanlandığım: U2 konseri ve Ukrayna’da gittiğim Kazantip Müzik Festivali beni en çok heyecanlandıran olaylar oldu.  

* En nefret ettiğim: Hayvanlara işkence yapan insanlar… Özellikle Japonya’da yunusların etini yemek için onları öldürüyorlar ve bu yüzden o insanlardan nefret ediyorum.

* En güzel bulduğum: Pek çok insanı güzel buluyorum ama içlerinden birini şu an seçemiyorum. Örnek vermem gerekirse; Penelope Cruz, Charlize Theron, Jessica Alba…

* En karizmatik bulduğum: Brad Pitt, Johnny Depp, Javier Bardem…

* En çok tıkladığım: Utanarak söylüyorum ama galiba Facebook:(

* En çok güldüğüm: Son günlerde en çok en yakın arkadaşlarım Aslı ve Nihan’a gülüyorum. Beni çok eğlendiriyorlar çünkü süper insanlar:)

* En çok şaşırdığım: Doğum günümde arkadaşlarımın bana aldıkları hediyeyi gördüğümde çok şaşırdım.  

* En son ağladığım: En son 5 ay önce sevgilimden ayrıldığımda ağlamıştım. Bu ağlama krizleri yaklaşık iki – üç ay kadar sürdü ama artık geçti:)

* En çok kızdığım: Galiba son zamanlarda yine en çok kızdığım eski sevgilimdi!

* En almak istediğim: Mini Cooper, tabi ki kırmızısından.

* En çok hayal ettiğim: Dünyayı gezmek en büyük hayalim. İlk önce de İspanya, Fransa ve İtalya’dan başlamak istiyorum.

* En çok kafayı taktığım: Hayatta artık hiçbir şeye çok fazla kafayı takmamam gerektiğine karar verdim ve bunu uygulamaya çalışıyorum. Sanırım bu konuda hiç de fena değilim.

* En lezzetli bulduğum: Son günlerde canım sürekli risotto yemek istiyor.

* En keyif aldığım: “Supernatural” ve “True Blood” dizilerini izlemekten çok keyif alıyorum.
 
* En son denediğim: Siyah bir gece elbisesi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir