dejavu

573 views Yorum yap

hani çok sevdiğin kişiler olur. onlarında seni sevdiğini düşünürsün.sonra iki ikişinin arasında kalırsın da tercih yapmak zorunda kalırsın.benim yanlış tercihimin bedelini yaşıyorum ben şimdi…

 şükür bitmişti üçüncü sınıf.ohh gel keyfim gel tatil. tatil dönüşüydü şans eseri tanıştık onunla.o sene hem bi yalan dost bide bi arkadaş edinmiştim. önceden basit bi arkadaştı.onun utangaçlığı en az benim ki kadardı.ben, o ve yalan dostum… şeytan üçgenimizin içinde bir aşk sıkışmış kalmıştı.tam iki buçuk yıl kadar.sonra hem benim hemde yalan dostumun hayallerinden sadece birimizinki gerçekleşti. öylede olmak zoryndaydı zaten çünkü ikimze aynı rolü istiyorduk. yönetmen rolü bana vermişti.yalan dostumun üzüleceğini biliyordum ilk ona sordum, yalan dostuma…"çok sevindim onla birbirinize çok yakışıyorsunuz" dedi.saatler günleri,günler haftaları, haftalar ayları kovaladı…bende o da çok mutluyduk. ama o, yanii yalan dostum mutsuzdu… kardeşimdi o benim o zamanlar.kardeşimin(yalan dostumun) üzülmes,n, istemedim ve hiç birşey demeden ayrıldım ondan.okulumu değiştirdim, dersanemi bıraktım ve pc,tvi ve buzdolabı arasına sıkıştım.yetmiyordu yine onu istiyordu bu deni gönül. onun için çağrpıyordu.en iyisi gitmekti buralardan. öylede yaptım.iki yıl mutluluk rolü yaptım.roller değişmişti, senaryo değişmişti ama yönetmen hala oydu.

 ne olduysa bu yaz tatili oldu.yine karşılaştık. ona bakamıyordum.ona baktıkça acı çekiyordum.boynuna sarılıp "seni hala deli gibi seviyorum" demek istiyordum ama olmuyordu.yapamaazdım bunu bu kadar acı çekmişken vaazgeçemezdim.o gün facebookta onu bi resme etiketledim. o resim sayesinde msnimi istedi ben de verdim.hiç kimseyle konuşmayan ben her gün onla konuşuyordum.bi gün msnde yazışırken tekrar o soruyu sordu.ben onun aşığı(gizili aşığı) hayır diyemezdim ya!

geri izmire döndük tatil bitmişti. "elveda sevgilim, elveda" diyemememiştim. ağlıyordum. farkında olmadan ağlıyordum.kurban tatili yine geldik.yalan dostumun yanına gittim ve bana sözleri "çok sevindim onla birbirinize çok yakışıyorsunuz oldu" anlam veremedim dün benim hakkımda "ondan nefret ediyorum" diyen kız niye bunu demişti.

BEN BU ANI DAHA ÖNCE YAŞAMIŞTIM "DEJAVU"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir