Çiçek kokulu planlarım var!

748 views Yorum yap

Çiçek kokulu planlarım var…

Henüz daha ufacıkken siz de ne kadar koltuk minderi varsa kendinize onlardan evin en müstakil köşesinde minik bir kulübe yapar mıydınız? Benim en keyif aldığım oyunlardandı "kendi evime çıkmak"! 10 saniyede oda içinde kurduğum gecekondumu çok sever, saatlerce "evimden" dışarıya çıkmazdım. Çocuk kadrosundan saydığım kedi ve köpeklerde de durum aynı. Hiç kedim olmadı ama olan arkadaşlarımdan duydum-gördüm. Çekmece içlerine, rulo yapılıp kaldırılmış halı aralarına saklanan kedileri. Köpeğim Paris, tam anlamıyla bir bebek! Nerede koltuk arkası, masa-sehpa altı varsa hep orada. Bayılıyor "kendi" mekanında takılmaya. Aslında saklanmak, sırf çocuklara, çocuk ruhlu evcil hayvanlara mahsus bir şey değil. Bugün hala kaçacak, kendimle baş başa kalacak gizli köşelerime sığınıyorum. Bu, bazen sadece kafamı dinlemek için uzandığım yatağım oluyor bazen adı bende saklı gizli mekanlarım… Hiç olmadı kendi içimde gizleniyorum, kimseler anlamadan, bilmeden. Bir anlamda yaralarımı sarıyor, şarj oluyorum.
Şimdi gizlendiğim yerden çıkıp hayata karışma, baharla sarmaş dolaş olma zamanı, Bulduğum çözümler, sorunlarım için mucizevi denklemlerim var! Baharatlı fikirlerim, çiçek kokulu planlarımla karşılıyorum mart aynını. Bu yüzden "Okul" dosyasında yer alan 100 farklı soruna, 100 uzman yanıtın size de aynı enerjiyi vermesini, kendi çözümlerinizi üretmenize diliyorum. Takıldığınız yerde, kendi gizli köşenizde kolanızı yudumlarken bize yazmayı unutmayın sakın. Uzman Gözüyle elektronik posta adreslerimiz 7/24 hizmetinizde.  
Bu arada "hoş bulduk"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Tutkuların seni hasta etmesin

Düşük belli pantolon ve g-string ikilisinden vazgeçemiyor, fondöten sürmeden sokağa çıkmıyor olabilirsin. Ama güzellik ve moda tutkularının seni hasta etmesini izin vermemelisin!

Devamı   1300