MyBlog

Çevir sayfaları

Sonunda 2015’imiz geldi… Yeni bir sayfa açmak gibi değil mi yeni bir yıl? Arka sayfada okuduğumuz satırlarda belki hüzün, belki mutluluk, belki kötü geçen sınavlar, belki aşk vardı… 2015’e geldiğimizde sayfayı çevirdik ve gördük ki artık sayfamız tertemiz… Okuldaki derslere daha fazla çalışabilir, sana yüz vermeyen o yakışıklıyı şöyle elinle itebilir, arkadaşlarınla bir yıl daha büyümenin coşkusuyla daha fazla konsere gidebilir, daha fazla kitap okuyabilir, belki de daha fazla yer gezip, görebilirsin. Çünkü bir kitabın gelecek sayfalarını merak ederken nasıl heyecanlanıyorsan, bu yıl için sayfayı çevirirken de o kadar heyecanlı olmalısın!

Bu ay biz de heyecanlıyız. Kolay değil, yıllardır seninle birlikteyiz ve bu birlikteliğimize bir yıl daha ekledik. Bazen seninle derslere hapsolduk, bazen sevdiğimiz ünlünün konseriyle coştuk. Bazen bizim yakışıklının vizyona giren filmi için saatlerce bekledik. Ama hiç moral bozmadık, çünkü hep, birlikte olduğumuzu bildik. Tıpkı bu ay olduğu gibi… Önce sana fantastik bir dünya yarattık, sonra içine bizim ünlüleri kattık. Taylor ile podyumlara, Ariana ile sahnelere akarken, Miley ile çıldırdık, Harry ile gözlerimize bayram ettirdik. Bu arada bizim çıtır çocuklar 5SOS ile lak lak ederken, The Food Conspiracy’i biraz daha yakından tanıdık. Müjde! Demet ile kavuştuk. Selena ile güzelliği, Justin ile geçmişi konuştuk.

Dahası da var! Her sayfası dolu dolu bir dergi okumanın mutluluğu ile Heygirl Kızı olmanın heyecanını birbirine karıştırıyor ve yeni sayfaları çevirmeye sabırsızlanıyorsan hemen başla!

Yorum Yapın