Biz Mayıs’ı severi

1415 views Yorum yap

Havalar ısınmaya, okullar kapanmaya, sınavlar bitmeye, tatil planları yapılmaya başlandı. Daha ne isteriz ki? Var mı daha güzeli? Yok tabii ki… Bir yıl boyunca çalıştın, çabaladın ve sonunda sen de dinlenmeye hak kazandın! Kimse “Yarın sınavın var çalış” demeyecek, kimse arkadaşlarınla takılmana karışmayacak. Anlayacağın en çok keyif alacağın döneme giriyorsun. Bu yüzden dergini elini al, arkana yaslan ve senin için hazırladıklarımızı daha da büyük bir zevkle okumaya başla!

Sayfaları çevirmeye başladıkça neler mi bulacaksın? Bir kere mezun olman şerefine kırmızı halı sermeyi unutmadık. Fakat bu halıda yürümek sadece yürek değil stil de ister dedik. Bu nedenle seni düşündük ve ünlüleri takibe aldık. Kırmızı halıdan içeriye doğru yürürken saçından makyajına kadar her şeyin tam olduğuna emin olduk. Bu arada hazır içeri girmişken Ekin ile yeni filminden, Kerem ile geçmişinden, Selena ile sinemadan, Justin ile son değişikliklerden konuşmadan geçemedik. Vini hakkında ne düşündüğünü yüzüne söyleme fırsatı yakalamışken “Avengers” filmi hakkında ne kadar heyecanlı olduğunu Nick Jonas’a da anlatman için fırsat yarattık.

Mezuniyet gecesini atlatman için elimizden geleni yapmışken, kendine vakit ayırmak için kitaplardan, erkekleri anlaman için yasaklı sözlerden konuşmadan da dergimizi bitirmedik.

Bu ay senin için gördük, duyduk, yazdık… Bu güzel ayın güzel geçmesi için yine tüm çabamızı gösterdik. Bu arada unutmadan Kapak Kızı olman için yarışmamızı bu yıl da başlattık. Haydi ne duruyorsun okumaya başla derken biz de en az senin kadar heyecanlandık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir