Biraz güneş biraz yağmur

716 views Yorum yap

Sonbaharın gelmesiyle birlikte sadece havada değil, hayatında da yavaş yavaş değişiklikler olmaya başladı. Yeni okul, yeni sınıf, yeni arkadaşlar ya da yeni derslere adapte olmaya çalıştığın bu dönemde bazen telefonun seni yarı yolda bırakıp şarjının bittiği sinyalini vermesi gibi sen de kendini kapatmaya ve “aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor” demeye başlayabilirsin. Böyle bir durumla karşılaştığında tek yapman gereken Heygirl’ün sayfalarını karıştırmak olmalı. Çünkü senin için şarjını bitirenleri gözlem altına aldık biraz arkadaşlarından, biraz atıştırmalıklardan yardım aldık ve tekrar kendini yenilemen için sana ipuçları verdik. Öyle miskin miskin durma ve hemen okumaya başla 

Tabii sen enerjini toplarken biz de çalışmalara devam ettik! Selena’nın şarkılarının gizemini çözerken, Justin için hangi şarkıyı söyledi araştırdık, hiç üşenmedik, öğrendik. Bu arada ünlüleri zaman tüneline soktuk ve okulda hangisi çalışkan hangisi tembeldi karar verdik. “Hoşlandığın erkeği bir de kantinde gör” dedik ve yediklerini inceleme altına alırken, karakter falına bakmayı ihmal etmedik.

Son günlerde hayranı olduğun ekran yakışıklıları Can Sipahi, Ümit Erlim ve İsmail Ege Şaşmaz’ı senin için soru yağmuruna tutarken bir kızda neler arıyorlar, onların dikkatini nasıl çekersin hepsini sorduk, soruşturduk  Hatta Heygirl Kızları’ndan sevgililerini nasıl tavladıkları konusunda ders bile aldık. Kısacası sana bir Heygirl Kızı olmaktan başka iş bırakmadık. Çünkü Heygirl Kızları en zeki, en havalı ve en güzel olmayı her zaman başarır.

Sonbaharı karşılarken tüm enerjimizi okuduğumuz kitaplardan, izlediğimiz filmlerden, takip ettiğimiz modadan ve tabii ki dinlediğimiz müziklerden aldık. Yağmur yağarken kafamızı cama dayadık ve hayaller kurduk. Kısacası sevincimizi ve hüznümüzü birlikte yaşadık… Bu ay da diğer aylar gibi büyüdük, öğrendik, sevdik, gezdik… Yani Heygirl Kızı olmanın tadını sonbaharda da doyasıya çıkardık!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir