Bir Genç’in Günlüğü(Yorumlar iyi geldi =)

1108 views Yorum yap

Merhaba yine ben =) 

Daha önce ki yazımı okuyanlar sorunumun ne olduğunu biliyorlardır belki ama ben okumayanlar için kısaca bi özet geçiyim.Özeti okumak isteyenler Bölüm 1’e,okumak istemeyenlerde bölüm 2’ye geçebilirler =)

 Bölüm 1

 Ben kendimi güzel bulmuyorum.Aynanın karşısına geçip,ay ne güzelim diyordum ama "Aynalar sizi olduğunuzdan 5 kat daha güzel gösterir" yazısını gördükten sonra kendimden tekrar soğudum kızlar.İşte bu yazıma gelen yorumlardan sonra fikrim birazcık daha değişti.Şimdi 2. bölüme geçebilirsiniz.

 

Bölüm 2

 Yorumlardan sonra şunu anladım ki her insanın farklı güzellikleri ve yine her insanın farklı hataları var.Bu yüzden ne kendimizi ne de başkasını kınamamalıyız bence.Bu bize hayat dersimi veriyor kardeşim derseniz de sadece fikrim.Gelelim okul meselelerine.

Tabi ki bizim sınıfa da yeni çocuklar geldi.Havanız kime oğlum ? dermişim şaka şaka =)  Hem de 5 erkek 1 kız.Ama içlerinden sadece 2’si hoş.Yani burda içi seni dışı beni yakar sözünü burda şu şekilde değiştirebiliriz=Biri seni,biri beni yakar =D

Bunlardan biri bana bir kerecik saçımı ördüğüm için örgülü kız diyor.Diğeriyle bazen konuşuyoruz.Örgülü kız diyen zaten biraz salak.Yani arada bir konuştuğumuz bu durumda  devreye giriyor.Ben de daha fazla iletişim kurmak istiyorum sizce ne yapabilirim ? İletişim kurmak için ?

Not=Çok utangaç bi kızım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Miley tarzı!

Miley Cyrus, arkadaşının doğumgünü partisinde karşımıza çıkıyor.                                      

Devamı   1279