BEN MILEY’I HIC SEVMIYORUM

276 views Yorum yap

MERABA BEN MILEY CYRUSDAN NEFRET EDIYORUM. MILEY HAYRANLARI GERCEKTEN SIZE VE MILEYE KOTU BISI DEMEK ISTEMEDIM AMA GERCEKTEN HEM ALKOL KULLANIYOR HEM DE UYUSTURUCU SOYLE BIR HABER GORDUM BAKIN SOYLE:

 Dünya çapında şöhrete kavuşan Miley Cyrus felakete sürükleniyor. Evinde alkolün su gibi aktığı, çeşit çeşit uyuşturunun denendiği partiler veren şarkıcının sonu Lindsay Lohan’dan beter olabilir. Eğer yaşam sanatı taklit ediyorsa, Miley Cyrus’ın hit şarkısı ‘Can’t Be Tamed/Ehlileştirilemez’, inatçı ergenin giderek çılgınlaşan dünyasının içyüzüne ilişkin ipucu veriyor demektir. Miley’nin annesi Tish kızına müdahele etmek yerine, bir aile dostunun ‘In Touch’ dergisine anlattığı gibi gözlerini olanlara kapatmış durumda. Miley’nin basın danışmanı ise şarkıcının artık kontrol dışı olduğu iddialarını reddediyor. 

YANI BU HABERI GORMEDEN ONCE MILEYYI COK SEVERDIM AMA SONRA GORUNCE NEFRET ETMEYE BASLADIM AMA KARDESIM AHALA SEVIYOR HERKESIN KENDI ZEVKI BU ARDA MILEY HAYRANLARI SIZE BIR MESAJ GONDERMEK FALAN ISTEMEDIM.

KAYNAK: http://www.yazete.com/Haber/67777

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir