MyBlog

Aşk Konuları

Merhaba Heygirl !

Benim eski sevgilimin adı Okan . Adı üstünde ESKİ olmasına rağmen ne zaman onu görsem ne yapcağımı şaşırıyorum gözlerimi kaçırıp yönümü değiştiriyorum falan filan.

O da bunu fark etmiş olacak ki yanıma gelip ”Seni hala seviyorum. Ve sende beni..Uzatmaya ne gerek var ? Hala beni seviyorsun ve onla olamazsın” dedi.

Evet haklıydı onu severken başkasıyla çıkmıştım.Çıktığım çocuğun adı Atakan.Belki de ondan hoşlandığımı sandım ama Atakan’ın üzülmesini istemiyorum. Okan ile aramızdaki tek engel ”O” .  

Arkadaşlarımdan biri ise Okan’ı sevdiğini söyleyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. En çok korktuğum şey Okan’ın beni kıskandırmak için arkadaşımla çıkacağı.

Etrafımdakiler ”Okan seni seviyorsa böyle birşey yapmaz” diyor.

Atakan bunlardan habersiz hala benimle çıkıyor ve ne zaman söylemeye kalksam yüzündeki ifadeyi görüp utanıyorum. Okan bana bir kolye takmıştı ve Atakan’a attım dememe rağmen hala saklıyorum. Çevremdekiler ”Önce sen mutlu olmalısın ki yanındakiler de mutlu olsun ” diyor . Ama ben ne Atakan’ı ne Okan’ı üzmek istiyorum.  Okan’ı sevdiğimden eminim ama Atakan’dan ayrılırsam ve onun yüzünü her asık gördüğümde kendimi suçlayacağımdan ayrılamıyorum.

Sizce ne yapmalıyım ?? =/ 

Yorum Yapın