Aşık mısın yalnız mı?

712 views Yorum yap

Şubat ayında nedense hepimiz biraz kasılıyoruz. Sevgililer Günü’nden midir nedir bilinmez, herkes bir mahallenin dedikoducusu teyzesi moduna geçiyor ve sürekli “Eee senin sevgilin var mı?” sorusunun cevabıyla yetinmiyor “Peki ona ne hediye aldın, 14 Şubat’ta ne yapacaksınız?” gibi soruları ardı ardına diziyor. Biz Heygirl kızlarına ise sadece “Uff sanane” iç geçirmesiyle karışık bir duygu kalıyor. Aşıksak sevgilimizi herkesle paylaşmayız, değilsek de sinirimizi bozup oturmayız. Hem sanki ne oluyor ki? O gün daha mı çok aşık olacağız ya da kantinde bir türlü dönüp bakmayan yakışıklının bir anda gözleri mi kamaşacak?

Eğer sen de 14 Şubat’ın Sevgiler Günü olmasıyla sadece özel bir gün yaşadığını düşünüyor tabi ki bu güne özel planlar yapıyorsan ya da sevgilin olmadığı için kendini yiyip bitirmiyorsan, sevginin sadece bir günle sınırlanmayacağının farkındaysan sana bir sır verelim mi? Ben de senin gibi düşünüyorum! Ayrıca Heygirl de senin gibi düşünüyor. Biz gezmeyi, öğrenmeyi, sevmeyi, sevilmeyi, bakımlı olmayı severken müziğin, dansın, sinemanın tadını çıkaran kızlar olarak her daim zaten sevgi doluyuz. Sevgimizi göstermek için tüm yıl boyunca beklemez her günü sanki Sevgililer Günü gibi yaşarız.

Bu arada sömestr tatilini de unutmayalım. Sonunda tatil modu geldi. Erken kalkmak yok, sınav stresi yaşamak yok. Artık biraz daha fazla Heygirl’e zaman ayırmak, senin için hazırladığımız programı uygulamak var. Nerede ne var öğrenmek, kim yeni bir aşka yelken açmış okumak var. Bu arada 14 Şubat Sokağı’nda gezintiye çıkarak sevdiğin ünlülerle mahalle mahalle dolaşmak var! Biraz güzelleşmek, biraz kültürlenmek tabi biraz da taktikler var!

Daha ne olsun diyorsan sayfaları çevirmeye başla! Yakışıklı Kerem’den sağa, Harry’den sola saptın mı Bella’nın Güzellik Merkezi’ne çıkacağını unutma! Yolları karıştırma ara sokaklara dalma!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir