Alain Delon’um benimmm!

1152 views Yorum yap

Harika yaz! Sıcaktan bunalmış bedenlerimize inat, ruhlarımız eğlence, kalplerimiz yakışıklı peşinde! Kış şarkılarına bu yüzden hiç benzemez yaz şarkıları…

"Renga rengarenk"iz hemen her gün! (Rengarenk-Sertab Erener)Ya moralimizi bozacak bir şey yoktur ortada gerçekten ya da biz o moral bozacak şeyleri görmek istemeyecek kadar neşeliyizdir.

Aşkları da takmayız o günlerde! Geride bırakır, en kötüsü bir süreliğine de olsa arkaya atıveririz. Hatta dalgasını bile geçeriz, "Babababa havalara nasıl da geriniyor/Alain Delon`um benim nasıl da kasılıyor/No no no almayayım başkası alsın/Tipim değilsin üstü kalsın" deyip geçip gitmek, çok normaldir bu yaz günlerinde. (Alain Delon-Sıla)

Geçip giderken "Bodrum"a düşebilir örneğin yolumuz. Sorun şehirlerde değildir ne de olsa. Varsa bir problem, tamamen onda, kendimizde ya da ikimizde de… (Bodrum-Hande Yener)

Ümidimizi hiç yitirmeyiz bu arada. "Tamamdır inanıyorum ben aşkıma/Üzmez o beni sarar beyaz beyaz pamuklara" diyeceğimiz anı beklemekten yorulmayız, terlemekten yorulduğumuz kadar. (Tamamdır-Burcu Güneş)

"Bu can da görür aşkı yok edeni/Efendi gibi haddini bileni/Görünce gözüm aşkı hak edeni/Öpesim geliyor" der, kurbağaları prense çevirmekten gocunmayız. (Mikrop-Serdar Ortaç)

Güneşten aldığımız enerjiyle "Sen artık benden sonra sevemezsin" diyecek kadar özgüvenle kuşanırız. (Sevdanın Son Vuruşu-Tarkan)

"Giden gider hiç umurum da değil/Benim farkım bu önümde eğil/Usul usul parmak ucunda çık/Usul böyle git bak kapı açık" der, yolu gösteriveririz icabında, o yakışıklıya. (Benim Farkım-Pamela) "Sonunda külahı değişmeyelim", değil mi ama?! (Külah-Murat Dalkılıç)

Her yaz karar veririz; "Bütün çivilerimi tek tek sökeceğim/Hayatıma yeniden yön vereceğim/Bütün dikenlerimi keseceğim" diye. (Sırada Sen Varsın-Bengü)

Özgür kız halimiz okullar açılana kadar sürecek olsa da, olsun varsın! Adı üstünde, tatil bu! Şarkı sözleri tadında sonuna kadar keyfini sürmeli, hakkını vermeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler

Aşk mevsimi

Kim demiş aşk sadece kasımda güzeldir diye! Her ay aşkın mevsimidir. Tüm güzelliklerle aşk tohumlarınızı şimdiden ekmeye başla, hasat için geç kalma:) İpek Koşan Arkadaş ol Karşındaki kişiye aşık olsan bile önce onunla arkadaş

Devamı   45418