Ağlamak..

764 views Yorum yap

Aşk acısı  cekiyorum su aralar.. Kankam dediğim insana asık oldum.. 15 senelik kankama.. 5 ay sustum bekledim.. Kendime bile itiraf edemedim.. Ama gün geldi anladım gercekleri ve ona asla yalan söyleyemicegim icin onu sevdigimi söyledim.. Olmadı, olmucaktı da biliyordum. O beni kardeşi olarak görüyodu.. Onu bırak zaten  ben İzmir’de o Yalova’da.. Kötü hissediyorum kendimi.. Sürekli ağlıyorum.. Gene elimde kalemim karanlık, soğuk ve sessiz bir günde ağlarken şu sözler döküldü kağıdıma.. Bugün sizinle paylasmak istedim.. Cünkü biliyorum benden baska ağlayan onlarca kız vardı Dünya’da..

Ağlamak kötü bir sey sanıyorsun.. Sanma.. Ağla, ağlayabildiğin kadar.. Dök içindeki herşeyi ortaya.. Süzülsün gözlernden yaşlar.. Sel olsun, aksın..
Etraftakiler baksın sana.. Önemi var mı?? Takma..
Ağla.. Ağlayabildiğin kadar, içinden geldiği kadar; uyuyarak susana kadar ağla…!

Sen kadınsın.. Ağlayarak olgunlasacaksın.. Kimbilir daha kac kere acıyacak kalbin.. Daha kaç tane damla akacak gözlerinden.. Kaç kişi susturamayacak seni..
Yeri gelecek haykırmak, kırıp dökmek isteyeceksin.. Yapamayacaksın.. Ağlamaktan haykırmaya sesin, kırıp dökmeye halin kalmayacak cünkü…
Sana en büyük teselli olacak AĞLAMAK..
Ağlarken gözyaşlarınla süzülecek dertlerin.. Sıcacık yatağın ıslanacak belki ama , Rahatlayacaksın.. Sonra uyuyacaksın.. Rüyandan çığlık çığlığa uyanacaksın yine.. Tekrar ağlamaya başlayacaksın..
Bu hep böyle devam edecek……
Ta ki gözyaşların O*nu Senden alıp götürene, kalbindeki isim gözyaşlarına karışıp yere dökülene kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

Wentworth Miller

   Prison Break’te: Michael Scofield Doğum tarihi: 2 Haziran 1972  Doğum yeri: Chipping Norton Oxfordshire/ İngiltere Burcu: İkizler      

Devamı   2442