Yerine göre alışveriş yapma taktikleri

2275 views Yorum yap

Alışveriş merkezi çılgınlığı

Birbiri ardına açılan alışveriş merkezleri, sana birçok markayı bir arada bulma imkanı tanıyor. Sen de modayı yakından takip ediyor ve marka giymekten vazgeçemiyorsan, adresin AVM’ler olmalı!

* AVM’lere açılır açılmaz gitmelisin. Kalabalık bastırmadan vitrinleri istediğin kadar gözetleyebilir ve rahatça turlayabilirisin. Beğendiğin mağazaya bu saatlerde uğrarsan, tezgahtarlar da seninle daha fazla ilgilenir. Böylece kendini daha özel hissedebilir ve şımartabilirsin:)

* Büyük yerlerden alışveriş yapmanın bir olumlu tarafı da aldığın ürünü beğenmezsen ya da herhangi bir sorunla karşılaşırsan, kolayca iade edebilecek olman. Ama bunu yapmak için faturanı mutlaka saklaman gerektiğini sakın unutma.

* Alışveriş yaptığın esnada karnın acıkırsa, sakın panik yapma! AVM’de olmanın başka bir keyifli tarafı da, aynı yerde onlarca restoranı bir arada bulabilmek! İki alışveriş arasında bir karın doyurmak şart!

 

Buna dikkat et!
AVM’lerde dolanırken temiz havadan nasibini almayacağını hatırlatmakta fayda var. Etrafta sürekli akım halindeki elektriğin ve klimaların sağlığına iyi gelmeyeceği kesin! Üstelik bitmeyen gürültü de baş ağrısına sebep olabilir. Bu yüzden alışverişini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yap.
 

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir