Yazın da Crocs, kışın da Crocs

1936 views Yorum yap
alt

 altGeçtiğimiz yaza damgasını vuran Crocs terlikler, yün astarlı su geçirmez modelleri ile kışın da vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

 

 

“En çirkin” moda akımlarından biri olarak trend yaratan Crocs marka terlikler, bildiğiniz üzere yaza damgasını vurmuştu. Yediden yetmişe hemen hemen herkeste bir çiftine rastladığımız ve aslında ilk olarak teknelerde kullanılmak üzere tasarlanan delikli, rahat ve kaymayan modeller, Jack Nicholson, Kate Moss, Al Pacino gibi ünlülerin de tercih etmesiyle beraber popülerliğini artırdı. Hatta eski ABD Başkanı Bush bile bu modanın takipçilerinden biri olarak fotoğraflandı. 

Tasarımcılar “o halde neden kışın da Crocs giyilmesin” diye düşünmüş olacaklar ki, yün astarlı su geçirmez Crocs Mammoth Serisi’ni yarattılar. Mammoth Crocs’ların astarı çıkarılıp yıkanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Usher’dan yeni bombalar!

Geçtiğimiz sene yayınladığı 5’inci stüdyo albümü olan ”Here I Stand” ile kariyerinin şimdiye kadarki en büyük başarısını yakalayan ve listelerde uzun süre zirvede yer alan Usher, şu sıralarda 6. stüdyo albümünü çıkarmak için uğraşıyor.

Devamı   970