Şıklık yarışı

2058 views Yorum yap

Biraz alışverişe çıkmaya ne dersin?

Spor şıklığı her koleksiyonunda farklı yorumlayan Lacoste, bu sezon günlük stili tamamlayacak ve herkesin gardırobunda yer alan pantolonların rolünü çalacak özel tasarım eşofmanlarla dikkat çekiyor.

‘René did it first’ ve ‘Tennis anyone?’yazılı bluz ve sweatshirt’ler koleksiyonun en gözde tasarımları olurken, rahatlığa vurgu yapan ve kolları açıkta bırakan ceketler bu sezonun “must have” parçaları arasındaki yerini alıyor.

Çimen yeşili, ince desenler halinde yer alan kırmızı, mavi tonlar ve Lacoste’un imzası haline gelmiş renkleri koleksiyondaki parçaları değişik formlarda kombinleme imkânı sağlıyor.
Eşofman, etek, elbiseler, yağmurluk, kısa trençkotlar ve çift taraflı kullanabilinen parçalardan oluşan 2015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu rahatına önem verenlerin yine tek tercihi oluyor.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Parti felaketleri

Giyinip süslendin. Günlerdir çok özendiğin ve çılgınlar gibi dans etmeyi kafana iyice koyduğun partiye gitmeye hazırsın. “Hiçbir şey keyfimi bozamaz” diye düşünüyorsun. Tabii başına o büyük felaket gelene kadar…

Devamı   3246