Manşet Moda

Powerpuff Girls’ün 25. yaşına özel koleksiyonları mağazalarda

Kahkaha ve eğlencenin adresi Cartoon Network, Powerpuff Girls’ün 25’inci yaşını kutluyor. Dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarına doğru olan için mücadele etmeyi, ekip çalışmasının önemini anlatan Powerpuff Girls için 25.yılına özel koleksiyonlar da hayata geçirildi. LC Waikiki, Koton, De Facto, Penti gibi birçok marka ile birbirinden özel sweetshirtler, eşofmanlar, pijamalar ve çok daha fazlası tasarlandı.

 

En sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, Townsville’in küçük ama güçlü savunucuları Powerpuff Girls’ün 25’inci yaş gününü kutluyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup çeyrek asırdır dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarına rol model oluyor.  

Powerpuff Girls’ün 25.yılına özel iş birlikleri de yapıldı. Eşofman, sweetshirt, t-shirt, çorap, şapka, mayo, iç çamaşırı, pijama, matara, kupa, kahve fincanı, bardak, defter, ajanda, telefon kılıfı gibi birçok Powerpuff Girls desenli ürün LC Waikiki, Koton, De Facto, Penti, Civil, Ada Seramik, Deercase iş birliği ile hayata geçirildi. 

Powerpuff Girls nereden izlenir?

Powerpuff Girls’ün birbirinden eğlenceli bölümleri Cartoon Network Türkiye youtube kanalında ve www.cartoonnetwork.com.tr’den çocukları bekliyor. 

Yorum Yapın