Pembe Ajanda

3240 views Yorum yap
alt

 alt12 ünlü kadın fotoğrafı ve 2009 takvimi içeren Pembe Ajanda, Avon’la Sağlığa Yolculuk etkinlikleri kapsamında satışa sunuldu.

 

 

 

 

 

Avon’la Sağlığa Yolculuk etkinlikleri dahilinde oluşturulan Pembe Ajanda, meme kanseri konusunda fon yaratmayı amaçlayan bir proje. 

Pembe Ajanda içinde Cansu Dere, Dilek Hanif, Tuluhan Tekelioğlu, Ayşenur Yazıcı, Güler Kazmacı, Seray Sever, Özlem Gürses, Elif Ergu, Balçiçek Pamir, Hülya Aydın, Nora Romi ve Mesude Erşan’ın fotoğraflarının yanı sıra 2009 takvimi de bulunuyor. Ajanda içinde her ay başlangıcına yerleştirilen bu 12 ünlü kadının fotoğrafının arka yüzünde ise onların sağlıklı yaşama yönelik bakış açılarını içeren umut dolu kısa mesajlarına yer verilmiş. 

“Çorbada benim de tuzum olsun ayrıca yanında bir de ajandam olsun” diyorsanız pembe ajanda büyük kitabevlerinde satışa sunuluyor.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Jessica Biel’in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi

      ‘Burcunu biliyorsun! Peki, ya özelliklerini? Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin? Hatta, sadece senin değil sevdiklerinin burçlarına da bakabilir,

Devamı   2342