Moda

Önce çalıştı, sonra eğlendi

Rihanna kendini iyice işine verdi. Bir bakıyorsun en ünlü dergilerin moda çekimleri için objektif karşısında, bir bakıyorsun giyinip süslenmiş, paparazzileri de peşine  takmış kamikazede boy gösteriyor.

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde California’daki bir lunaparkta, gayet rahat kıyafetleriyle oyuncaklara binerken yakalanan Rihanna, önemli bir yükün altından kalkmış da haberimiz yokmuş. Ünlü moda dergisi İtalyan Vogue’un kapak ve moda prodüksiyonu için objektif karşısına geçen ve birbirinden iddialı kıyafetler giyen sanatçı, böylece tüm dünya kadınlarına da kış modası hakkında önemli ipuçları vermiş oldu. Çekimler için saatlerce poz vermek zorunda kalan Rihanna, sonuçtan hayli memnun kalmış olacak ki, lunaparkta eğlenirken keyfine diyecek yoktu!

Bu arada saçındaki turkuaz rengindeki saç bandına da bayıldık doğrusu. Sen de benzer bir eşarp ve saç modeline uygun bir bağlama şekliyle harikalar yaratabilirsin.

Pekiiiiii, Rihanna’nın Vogue için verdiği pozları merak ediyor musun? O zaman bu hayli iddialı prodüksiyon için sayfaları tıklaman yeterli!

Yorum Yapın