Manşet Moda Ünlüler

Modanın Tini’si

Bu yaz tarzını ilham alman gereken kişiyi bulduk; Tini! Onun renkli ve eğlenceli görünümünü uygulamak hiç de zor değil. İşte Tini’nin stilinde öne çıkan detaylar!

Yazı İrem Naz Güvel

Crop’landık

Son yıların modası crop üstler hepimizin dolabındaki yerini aldı. Üstelik onlardan hemen vazgeçmeyi de düşünmüyoruz. Tini de bizim gibi crop üstlerin şıklığına kendini kaptırmış durumda. Havalar soğuk olsa bile Tini, kazak ve sweatshirt’lerinde de mutlaka bu üstleri tercih ediyor.

Pencereli detaylar

Bu yıl pencere detaylı üstler ve pantolonlar görmeye alıştık. Zaten crop üstlere bayılan Tini için bu akımı benimsemek hiç de zor olmadı. Yanları pencereli olan tulumları ona çok yakışıyor. O da bunun farkında olarak bu yaz onu hep bu stilde gördük.

Bolluk aşkına

Dar pantolonlara hayır, bol pantolonlara evet! Tini crop üstlerini bol pantolonla giymeyi seviyor. Bazen de bol pantolon yerine taytlarıyla da rahat kombinler oluşturuyor.

Baskılı üstler

Tini, kişiliğini müziğine ve tarzına yansıtmakta bir numara! Şarkıları ne kadar eğlenceliyse, kombinleri de bir o kadar hareketli. Hayvan desenli, asimetrik şekiller gibi farklı ve renkli baskılı takım ve üstler tam Tini’nin tarzı.

Renkli bikiniler

Bahar aylarında doğmuş olsa da, Tini tam bir yaz kızı. Bunu Instagram paylaşımlarına bakarak anlayabilirsin. Havalar ısındığı an şarkıcı bikinilerini sergilemeye başlıyor. Her biri birbirinden renkli bu bikinler arasında favorimizi seçmekte zorlanıyoruz.

Çiçek bahçesi

Ona çok yakışsa da, başarılı şarkıcıyı uzun zamandır elbiseyle neredeyse hiç görmedik. Giydiği zaman da elbise tercihlerini çiçek desenlerinden ve pastel tonlarından yana kullanıyor.

Fırfırlı kollar

Romantik stil olarak da adlandırılan fırfırlı kollar, Tini’nin favorileri arasında. Şarkıcı özel etkinliklerde bu fırfırlı ya da balon kollu üstleri giydiğinde adeta bir prensese dönüşüyor.

Sahne forması: Bodysuit’ler

Bodysuit’ler adeta Tini’nin üniforması. Kliplerinde, konserlerinde onu hep bu şık ve parıltılı takımlar içinde görüyoruz. Zaman zaman sahne kombinlerini günlük hayatına da uyguluyor. İtiraf edelim, Tini gibi bodysuit’leri bu kadar iyi taşıyan çok az kişi var.

Yorum Yapın