Moda dünyasının kalbi İstanbul’da atıyor!

1598 views Yorum yap

Fashionable İstanbul by Avea ile dünya modası artık çoook yakınımızda, biricik İstanbul’umuzda! Üç gün sürecek moda günlerinde bizi hangi sürprizler bekliyor, biliyor musun?

 

 

 

 

 

 

 

 

New York, Paris ve Milano moda haftalarını seyredip orda olmayı, modayı canlı canlı takip etmeyi çok mu istiyorsun?  O zaman sıkı dur, çünkü artık Fashionable İstanbul by Avea ile en beğendiğin dünya markaları ve süper defileler artık ayağının ucunda! Fashionable İstanbul by Avea ile modanın kalbi, 23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da atacak.

Dünyaca ünlü moda markaları Missoni, Salvatore Ferragamo, Vivienne Westwood, Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre’nin de aralarında bulunduğu onlarca marka, 3 gün boyunca sürecek defilelerle yeni koleksiyonlarını moda severler için sergileyecek.

Üstelik etkinlik kapsamında dünyanın en ünlü top modellerinden biri olan -ki fotoğrafta da kendisini görebilirsin, Bar Rafaeli de, moda günleri için İstanbul’da olacak. Milano, New York ve Paris moda günlerinden sonra artık İstanbul’da da dünyanın en ünlü markalarının özel defilelerini izleyip yeni yılın trendlerini yakından takip edebileceksin, bu süper bir gelişme, yaşasıııın! Avea’nın katkılarıyla düzenlenen Fashionable İstanbul’da bu yıl bir ilke imza atılacak ve Vivienne Westwood’un daha önce hiçbir yerde görücüye çıkmamış koleksiyonu da özel bir defile ile trend takipçilerine sunulacak.

Sana süper bir haberimiz daha var! Moda günleri kapsamında genç modacılar için de süper bir fırsat sunuluyor, “Genç Tasarımcılar Show”u ile stiline güveniyorsan, kendi tasarımlarını dünyaca ünlü markların temsilcilerine ve moda severlere sunabileceksin! Haydi acele et, bu üç günü moda ile doldur! Süper moda günleri ekim ayında bizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir