Manşet Moda Ünlüler

Kırmızı halının ikonu

Yaptığı her şeyle bizi büyüleyen Zendaya’nın kırmız halıdaki ikonik görünümlerini inceliyoruz.

Şık ve sportif

Bu görünümde Zendaya derin yırtmaçlı uzun eteğini, aynı renkte sportif bir ceket ve kasket ile kombinliyor. Kırmızı halıya kimse bu kıyafetle gitmeye cesaret edemezdi. Ancak Zendaya bu kombinin altından başarıyla kalkıyor.

Tanrıça Zendaya

Zarafetinden gözlerimizi alamıyoruz! Saçını aksesuar gibi kullanmakta üstüne yok. Beyaz sade elbisesi ve örgülü saçlarıyla bir tanrıça gibi durmuyor mu?

Asil siyah

Pixie kesim sarı saçları ve yıldız detaylı kadife elbisesiyle adeta bir ikona dönüşüyor.

Eşofman şıklığı

Zendaya yine kimsenin aklına bile gelmeyecek bir kombinle gözleri üstüne çekiyor. Bu kıyafetiyle moda haftasının en gözde isimi oldu. Eşofmanı kırmızı haliya taşıyarak rahat bir şekilde nasıl şık olunur diye ders veriyor adeta.

Örümcek kadın

“Spider-Man: Far From Home” galasında giydiği siyah kırmızı paletli kıyafetle içindeki Örümcek kadını açığa çıkarıyor.

Deniz kızı

Bu göz kamaştırıcı yeşil elbisesi ve yana attığı kızıl saçlarıyla tam bir deniz kızı gibi duruyor.

Pembe şeker

Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde kırmızı halıdaki en şık kadın seçildi. Metalik pembe büstiyerini uyumlu maxi etek, elmas halka küpeleri ve uzun örgülü saçlarıyla adından söz ettiriyor.

Sarının gücü

Ve işte bu listeyi hazırlamamızda bize ilham veren 2021 Oscar görünümü. Pandemi nedeniyle eski havasında gerçekleşmeyen Oscar töreninin şüphesiz en renkli detayı Zendaya’ydı. Sarı elbisesi ve taktığı elmas kolyelerle damga vurdu.

 

Yorum Yapın