Moda

Kim nerede, ne giyiyor

alt

 altŞort sezonu hiç kapanmıyor! Ünlüler, yaz-kış demiyor, kısacık şortlarını dört mevsim giyiyor! İşte sana ”şortperest” ünlüler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt alt

Scarlett Johnson

Vicky Christina Barcelona filminin güzel oyuncusu Scarlett Johnson, bu kıyafetinin içinde Turist Ömer’e dönüş adeta:) Başında bir zamanlar bizde ”Teoman şapkası” diye ünlenen bir şapka, altında ise yüksek belli, püsküllü kot şortu var. Açıkçası onu daha şık görmek isterdik!

Nicole Richie

Nicole Richie, şortlu ünlüler arasında şüphesiz en kokoşu:) Çünkü leopar desenli şalı, kot şortun ve beyaz bluzun tüm sadeliğini alıp yerine süslü püslü bir hava getirmiş. Ayrıca Nicole Richie’nin bileğindeki takılar da gözden kaçacak gibi değil!

alt alt

Vanessa Anne Hudgens

Vanessa Anne Hudgens, tam bir Barbie’ye benziyor bu haliyle! Sence de Barbie bebeklerin biraz büyümüş hali gibi görünmüyor mu? Pembe şortu, minik kot ceketi ve pembe süslü ayakkabılarıyla çok tatlı!

Pamela Anderson

Pamela Anderson, beyaz bluzu, krem rengi şortu ve lacivert kısa botlarıyla enteresan bir topluluk yaratmış! Sanki üstüne ne bulduysa giymiş gibi görünüyor, ama şıklığı da elden bırakmıyor! Doğal mı, gösterişli mi karar veremedik, ama yine de tarzını beğendik!

 

Yorum Yapın