Manşet Moda Ünlüler

İkiz olan kazansın

Son dönemde birçok çifti neredeyse birebir kıyafetler içinde görüyoruz. Artık bu, “Seni seviyorum” demenin başka bir yolu.

Yazı İrem Naz Güvel

Tıpatıp kıyafetler

Pişti olmak artık tarihe karıştı. Önceden aynı kıyafetleri yanlışlıkla da olsa giydiğinde bu olay bir faciaya dönüşüyordu. Ancak şimdi pişti olmak moda! Jonah Hill ve Sarah Brady çifti, “Yukarı Bakma” filminin galasında tıpatıp giyindiler. İkiz giyinmek cesaret ister, Jonah ve Sarah kesinlikle çok cesur.

Temayı yakala

Baştan aşağı aynı giyinmek istemiyorsan sevgilinle beraber bir tema belirleyip, ona uygun parçalar seçebilirsiniz. Rihanna ve ASAP Rocky’i örnek alın. İkisi zaten başlı başına stil ikonları ve ikisi birlikte durdurulamaz görünüyorlar. Tamamen farklı renklerde giyinmişler ancak tema aynı.

Aynı renkler

Farklı tarzlar ama aynı renk ile de, çift modası uygulanabilir. Justin Bieber ve Hailey Baldwin’e bakalım. İkili baştan aşağı siyah giyinmiş. Justin siyah takımı ve Hailey de siyah elbisesiyle sanki ikiz gibi duruyor.

Aksesuarları eşleştir

Sadece aynı aksesuar kullanımıyla da, bu modaya ayak uydurabilirsiniz. Çift modasının en iyi temsilcileri Maisie Williams ve Reuben Selby’nin yaptığı gibi aynı çorabı giyin. İkili her yere benzer stilde gidiyorlar. Aynı renkte ya da aynı aksesuarla görünümlerini tamamlayıp adeta “Biz bir çiftiz” diye bağırıyorlar.

Ufak detaylar

İkinizin giysilerindeki ufak detaylar, çift görünümünüzde büyük bir etki yaratacak. Vanessa Hudgens ve Austin Butler’ın bu görünümü harika bir örnek. Vanessa asimetrik çiçekli bir elbiseyle göz kamaştırırken, Austin de, aynı gri-mavi renk tonunda kısa kollu ve Vanessa’nın elbisesinin deseniyle uyumlu bir üst giyiyor.

 Aynı stil

“Ben öyle ince detaylar düşünemem” diyorsan, dolabındaki parçalarla çift modasına uyum sağlamak çok kolay. Sophie Turner ve Joa Jonas aynı renkte neredeyse benzer pantalon, tişört ve ayakkabıyla aynı tarzda görünüyorlar.

 

Yorum Yapın