“Hannah Montana Moda Yarışması”

1350 views Yorum yap
alt

altDisney Channel’ın genç moda ikonu Hannah Montana’dan ilham alarak düzenlediği “Hannah Montana Moda Yarışması”nda halk oylaması heyecanı yaşanıyor.

 

 

 

 

 


24 Mart’ta başvuruların sona ereceği yarışmada, Disney Channel özel jürisi tarafında seçilip finale kalan 3 tasarım için halk oylaması devam ediyor.

Oylamaya katılmak için 18 Nisan’a kadar www.disneychannel.com.tr/DisneyChannel/competitions/hm_style/ sitesini ziyaret etmek gerekiyor…

İsteyen herkesin siteye girip beğendiği tasarım için oy kullanabileceği yarışmayı kazanan Hannah Montana hayranı, Hollywood’da popüler dizinin stilistlerinden biri ile tanışma ve baştan yaratılma fırsatını elde edecek. Disneyland Resort’a rüya gibi bir gezi yapacak şanslı hayranın maceraları filme alınacak ve Disney Channel’da da yayınlanacak! Genç tasarımcıya ayrıca, ailesi ve arkadaşlarına hediye etmek için kendi tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilen tişörtten hediye edilecek. Yarışmada ikinci gelen iki kişi de kendi tişört tasarımlarının 5’er adet kopyasına sahip olacak.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir