Geri sayım başlıyor!

1336 views Yorum yap

Türkiye’nin en çok takip edilen bloggerlarından Buse Terim’in sana süper bir haberimiz var: buseterim.com yenilenen yüzüyle bugün takipçileriyle buluşacak!

Modadan bakıma, lifestyle’dan stile pek çok farklı bölüme yenilerini ekleyen Buse Terim, bölüm içeriklerinde de farklılığa gidiyor. Yenilenen web sitesinde Buse’nin katıldığı etkinliklerin yer aldığı “Moda Takvimi” de hayata geçecek. Burada takipçiler defilelerden, sergilere, festivallerden, moda haftalarına kadar bütün detaylardan haberdar olacak. “Ünlülerin Gardırobu” köşesinin açılışını da Kenan Doğulu’nun gardırobu ile yapıyor:) Yenilikleri takip etmekten ve öğrenmekten vazgeçemediğini belirten Buse Terim, “Alışılmış kalıpların dışına çıkmayı ve takipçilerime Buse’ce stiller yaşatmayı amaçlıyorum” diyor. Yaklaşık bir saat sonra açılacak olan siteyi heyecanla bekliyoruz:)

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin Astrolojisi

Köpek

 Köpek  (25.01.1982 – 12.02.1983) (10.02.1994 – 30.01.1995)    Çin astrolojisine göre karakter yorumları…   Köpek Sadık, vefakar, dürüst, şefkatli, nazik ve zekidir. Çin Astrolojisi’nde Köpek tanımının çok özel bir yeri vardır. Köpek yılında doğanlar,

Devamı   2230