Yerine göre alışveriş yapma taktikleri

4429 views Yorum yap

Kişiye özel, butik alışveriş

Okuldan evine dönerken ya da arkadaşlarınla kahve içmeye giderken etrafta gördüğün o şirin kepenkli küçük ve gösterişli vitrinli dükkanların adlarını arkadaşların bilmiyor olabilir. Ama bu mağazalarda seni harika ürünler bekliyor!

* Butik alışverişlerinde birbirinden değişik ve kimsede olmayan modeller bulman mümkün! Onları istediğin gibi deneyebileceğini ve kabin sırası bekleme kaygısı olmadan rahat davranabileceğini de hatırlatırız.

* Butikler kendi içinde ikiye ayrılır: İlki ucuz olanlar, diğeri ise pahalı olanlar. İlkinde birbirinden ucuz ve kaliteli mallar bulman mümkün, ama böyle olunca kalabalıkla birlikte alışveriş yapmak zorunda olacağını hatırlatırım.

* Pahalı bir butikte alışveriş yapmayı göze alırsan, bütçeni iyi tartmalısın. Çünkü bazen bu alışveriş tercihi sana bilindik mağazaların iki katına mal olabilir. Ama kimsede olmayan, özel tasarım ve şık kıyafetler bulabileceğin kesin!
Buna dikkat et!
Butik alışverişlerinde değiştirme ve iade işlemlerini büyük mağazalardaki gibi kolay yapamayabilirsin. Bizden söylemesi:)

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertorial

Kürtaj nedir, ne zaman uygulanır?

Kürtaj, istenmeyen ya da sağlık açısından uygun olmayan bir gebeliğin tıbbi müdahale ile sonlandırılmasıdır. Kürtaj, halk dilinde bebek ya da çocuk aldırma olarak geçmektedir. Tıp literatüründeki karşılığı ise dilatasyon olarak ifade edilmektedir. Kürtaj yalnızca

Devamı   2112