İç çamaşırı seçerken bunlara dikkat!

4433 views Yorum yap
Hangi kıyafete hangi külot giyilmeli?
Gerek modeli, gerekse renkleriyle kıyafetlerimizin içine giyeceğimiz çamaşırlar büyük önem taşır. Bu yüzden birkaç taktik öğrenmeye var mısın?
Dar elbise ile…

Genelde yapılan en büyük hata, izi belli olmayacakmış gibi düşünülerek, vücudumuzu tamamen saran bir elbisenin altına g-string giymektir. Oysa aksine, Vücuda tam oturan, dikişsiz, ince kumaştan üretilmiş şort külot giymek, en doğrusudur.

Düşük belli pantolon ile…

Son yılları en büyük trendi, hiç kuşkusuz düşük belli pantolonlar. Modacılar son aylarda yüksek belli pantolonları da gardırobumuza sokmaya çalışsalar da, biz onlardan hala vazgeçemiyoruz. Eğer sen de düşük belden vazgeçemeyenlerdensen, dolabına bolca düşük belli külotlardan da almalısın. Çünkü özellikle eğilip kalktıkça görünecek, beline kadar çıkmış bir iç çamaşırı, hiç de hoş bir görüntü yaratmayacaktır.

Dar jean ile…

Dar jean pantolon giydiğinde, vücudunun düzgün görünmesini sağlayacak en doğru seçim, g-string olacaktır. Eğer pantolonun dar olduğu kadar düşük belliyse de külotunun da düşük belli g-string olmasına dikkat etmelisin.

Mini etek ile…

Tüm gün, frikik verme korkusuyla yaşamaktansa, mini eteğinle aynı renkte şort külotlardan giymen en güzeli.

Külot püfleri
  • Kıyafetinin üzerinde engebeli bir popo görüntüsü oluşsun istemiyorsan, sıkı külotlar giymemelisin.
  • İlle de takım iç çamaşırı giymek için şartlarını zorlamana hiç gerek yok! zorunda değilsiniz. Örneğin siyah sutyenle giyeceğin renkli bir külot, hem eğlenceli hem de seksi görünmeni sağlayabilir.
  • İç çamaşırı takımı alırken, külotundan iki tane alman en doğrusu olacaktır. Çünkü külotlar daha sık yıkanır ve eskirler, ona göre.
İç çamaşırı bakımı nasıl yapılır?
  • Sutyen gibi narin iç çamaşırlarınızı elde ve ılık suda yıkamalısın.
  • Deterjan yerine şampuan kullanman, en doğrusu.
  • Naylonlu çamaşırlarını, çamaşır makinesinde hassas ayarda yıkayabilirsin, ama soğuk suda ya da en fazla 30 derecede olmalı. Sıcak suyun naylonun elastikiyetini bozacağını sakın unutma.
  • İç çamaşırlarını asarak değil, bir havlunun üzerine sererek kurutabilirsin. Böylece hem sarkıp şekillerinin bozulmasını hem de bir yerlere takılmalarını engellemiş olursun.

 

İlgini çekebilir

altDünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir