Dolap düzenleme taktikleri

4052 views Yorum yap

Özellikle annenin en büyük şikayeti, dolabının içindeki her daim savaştan yeni çıkmış gibi duran görüntüyse, aradığın hiçbir şeyi bulamıyor, hatta bu yüzden giymekten vazgeçmek zorunda bile kalıyorsan, burada birtakım düzenlemeler yapmanın zamanı gelmiş demektir. Gardırobunda yapacağın küçük dokunuşlarla bu çok kolay!

* Jean ve pantolonlarını üst üste katlamak kumaş ve kesimi biçimine göre onları yan yana asabilirsin. Böylece hepsini görme fırsatın olur.

* Kullandığın askıların boyunu elinden geldiğince küçük tutarsan, askıda az yer kaplamalarını sağlamış olursun. Üstelik bu bazılarının omuz yerlerini sünger, vatka gibi yumuşak maddelerle kaplamak, kıyafetinin kırışmasını engellemene yardımcı olur.

 

* Takılarını bir dolap ya da kutuda karmaşık bir şekilde saklamaktansa, sünger kaplı geniş bir tablayı duvara asarak burada muhafaza edebilirsin. İğnelerle tutturacağın bilezik, yüzük, kolye gibi aksesuarlarını ayrı ayrı bölümlere asabilir, lazım olduğunda aradığını hemen bulabilirsin.

 

* Çizme ve botlarını boylarına göre ayırabilirsin. Gece-gündüz, topuklu-topuksuz gibi ayırımlar yaparak bir sıralama yapmak, seçim yapmana daha yardımcı olacaktır.

 

* Çantalarını, odanın kapısına asacağın bir askılıkta muhafaza edebilirsin. Renk ve kullanım tercihine göre yapacağın bir dizilimle, onları gizleyip yerden kazanmış olacağın gibi, istediğin çantayı hemen bulabileceğin için zamandan da kazacaksın.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Vanessa Hudgens’ın en güzel duvar kağıtları!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutfak

Hot couture muzlu pasta

 Brad Pitt’in yakışıklılığı ve karizması hiç sona ermeyecek gibi görünüyor! Tıpkı modası hiç geçmeyen klasik bir muzlu pasta lezzetinde!     

Devamı   1982