Moda

Dünya’dan ilginç tasarım örnekleri

alt

 altHayal gücünün sınırlarını zorlayan ilginç ve eğlenceli tasarımlar görmek ister misin?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Aşk sadece canlı varlıklara duyulan bir his değildir” cümlesi nedense hep komik gelmiştir ta ki bu fincanları görene kadar. Nasıl da şirinler! Sinir olduğun ama bunu bir türlü söyleyemediğin birine karşı bu fincanla lıkır lıkır içilen bir içeceğin keyfini başka ne tutabilir ki? 

 alt

 

Şartlar ve olaylar neyi gerektirirse gerektirsin modadan vazgeçemeyenler için tasarlanmış olsa gerek! 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Bilgisayarından vazgeçemeyen teknoloji tutkunları için bire bir. 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Angeline Tournier imzası taşıyan bueğlenceli ayakkabılar, taban ve topuklarındaki karikatür çizimleri ile kendine hayran bırakıyor. Yalnız çok heveslenmeyin, çünkü bu ayakkabılar giymelik değil, seyirlik. Sadece bir çift üretilmiş olan model, Londra’daki Cartoon Museum’da sergileniyorlar.

 

 

 

alt

İtiraf ediyoruz, bu tasarımın ne olduğunu anlamak için uzunca bir süre fotoğrafa baktık. Yaptığımız tahminlerin de hiçbiri tutmadı: ) Bayanlar baylar karşınızda dünyanın en ilginç koltuk tasarımlarından biri duruyor, bakmak serbest!

 

 

 

 

alt

Sana dabusüpürge tasarımı Hayalet Avcıları’nı hatırlatmadı mı? Tamam hayalet yerine toz çekmek pek heyecan verici olmayabilir, ama yine de temizlik yapmaya üşenenleri bile ayaklandırabilecek kadar eğlenceli bir tasarım olduğu kesin! 

 

 

 

 

alt

Boyutları ufak ama marifetleri büyük… İnsan omurlarından esinlenerek tasarlanmış olan Vertebrae Bathroom isimli bu banyo tasarımının her katı farklı bir fonksiyon için değerlendirilmiş.

Yorum Yapın