Manşet Moda

Camper Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonunu tanıttı

Camper, her zamankinden daha doğal, geri dönüştürülmüş ve yenilikçi malzemeler içeren Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonunu ve tasarımlarıyla fark yaratan CAMPERLAB modellerini Apelyan No:3’te gerçekleştirdiği davetle moda severlerin beğenisine sundu.

İş ve eğlence kavramlarının yeni normlara evrildiği bu dönemde Camper Sonbahar / Kış 2022- 23 koleksiyonu, ofis yaşamının estetiğini ve harika açık alanları birleştiren yaratıcı bir karışım ortaya çıkararak yeni döneme adım adım ilerliyor. Bu sezon ilk kez Türkiye’ye gelen özel tasarımların yer aldığı CAMPERLAB ürünleri ise dikkatleri çekiyor.

Kurulduğu günden bu yana daima daha iyi bir işletme olma hedefini hızlandıran küçük ama tutarlı değişiklikler yapan Camper, Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonu lansmanı ile bir kez daha sürdürülebilir bir hayata dikkat çektiŞirketlerin etik, topluma ve çevreye duyarlı finansal politikalar geliştirmesini teşvik etmek için geliştirilmiş B Corp sertifikasına layık görülen Camper, Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonu lansmanını Apelyan No:3 ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Camper adeta sürekli değişen ruh halimize ayak uyduran bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Çok renkli Twins loaferlar ve iki tonlu Junction ayakkabılar ile fonksiyonel ofis giyimine eğlenceli bir yaklaşım sunarken Ground outdoor ayakkabı gibi alışılmadık ve macera sever stillerle doğaya göz kırpıyor. Bu sırada günlük şehir yaşamını da Bonnie botlar ile renklendirmeyi unutmuyor. Koleksiyonda meşe, adaçayı, derin mavi, siyah ve gri gibi kış tonlarıyla doğadan ilham alırken bir yandan da ofis mavisi, post-it sarısı ve dosya kırmızısı gibi göz alıcı renklerle iş ve eğlence dünyasını yeni sezonda bir araya getiriyor.

CAMPERLAB ürünleri bu sezon ilk kez Türkiye’de

Lansmanda Camper Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonunun yanı sıra bu sezon ilk defa Türkiye’ye gelen CAMPERLAB modelleri moda severlerin beğenisine sunuldu. Daha cesur, daha büyük  unisex tasarımların yer aldığı koleksiyon bu sezon hiç kuşkusuz dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi olacak.

Yorum Yapın