Beyonce gece kulüplerine doyamıyor!

1830 views Yorum yap
alt

alt

Destiny’s Child’dan ayrıldıktan sonra solo çalışmalarıyla fırtınalar yaratan Beyonce, güzelliğiyle de kızları büyülemeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz gün Hollywood’un gözde gece kulüplerinden Hyde Lounge’tan çıkarken gazetecilere yakalanan Beyonce, grimsi mavi elbisesiyle yine çok süper gözüküyor! Bu sezon çok moda olan “Betty Boop” tarzı bele oturan, straplez elbiseler Beyonce’a da çok yakışmış. Elbisenin bel kısmındaki taşlı işleme detayı, kıyafetine sade ama şık bir hava vermiş. Gece kulübünde rahat dans edebilmek için seçtiği yılan derisi desenli pembe ayakkabılar ise çok havalı. Beyonce’nin bu akşamki tek eksiği şık bir el çantası, onu da Mudo’dan almasını tavsiye edelim. Ya da bizi de gece gezmelerine davet etsin, gelirken biz hediye edelim;)

İşte Beyonce’un farklı tarzı

 

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

“Arkadaşlarımı özlüyorum”

Merhaba, ben Almanya’dan Türkiye’ye yeni geldim. Oradaki arkadaşlarımı çok özlüyorum. Eski okulumda çok sevdiğim arkadaşlarım vardı ve her şeyi beraber yaşıyorduk. Ama şimdi ayrıldık ve çok zor durumdayım. Burada kendimi çok yalnız hissediyorum. Sıkıntılarımı

Devamı   1166