Beyonce gece kulüplerine doyamıyor!

2178 views Yorum yap
alt

alt

Destiny’s Child’dan ayrıldıktan sonra solo çalışmalarıyla fırtınalar yaratan Beyonce, güzelliğiyle de kızları büyülemeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz gün Hollywood’un gözde gece kulüplerinden Hyde Lounge’tan çıkarken gazetecilere yakalanan Beyonce, grimsi mavi elbisesiyle yine çok süper gözüküyor! Bu sezon çok moda olan “Betty Boop” tarzı bele oturan, straplez elbiseler Beyonce’a da çok yakışmış. Elbisenin bel kısmındaki taşlı işleme detayı, kıyafetine sade ama şık bir hava vermiş. Gece kulübünde rahat dans edebilmek için seçtiği yılan derisi desenli pembe ayakkabılar ise çok havalı. Beyonce’nin bu akşamki tek eksiği şık bir el çantası, onu da Mudo’dan almasını tavsiye edelim. Ya da bizi de gece gezmelerine davet etsin, gelirken biz hediye edelim;)

İşte Beyonce’un farklı tarzı

 

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Ünlüler ve hobileri

Ekranların genç oyuncularıyla bir araya geldik,  yeteneklerini keşfe çıktık! Buz dağının görünmeyen kısmından; zevkli bir tasarımcı, yetenekli bir müzisyen ve başarılı bir sporcu çıktı:) On parmağında on marifet olan bu isimleri daha yakından tanımak

Devamı   3819