Manşet Moda

Beyazın en saf hali

Beyazın mevsimi olmaz! Her mevsim rahatça giyilebilir! Ünlüler de aynen böyle yapmış:)

 

Emily Ratajkowski

Sosyal medya hesabında güzel bikinileriyle görmeye alışkın olduğumuz Emily, mevsime uygun olarak uzun kollu, kimonoyu andıran bir elbiseyle karşımızda. Kombinini beyaz çanta ve ayakkabılarla tamamlamayı tercih eden güzel yıldız, boynundaki kalın zinciriyle kleopatra havası estirmiş:)

 

Dove Cameron

Karşımızda adeta bir gelin var! Dove, fırfırlı ve tüllü elbisesiyle adeta üzerinde gelinlik taşıyor havası yaratmış. Kırmızı çantası kıyafetiyle renk olarak uyumlu olsa da tarz olarak biraz gözümüze battı. Daha minik ve omuzdan askılı bir model seçseydi sence de daha iyi olmaz mıydı?

 

Nicole Scherzinger

Karşımızda yazdan kopmuş gelmiş bir güzel var:) Nicole, omuzdan bağlamalı elbisesiyle gözlerimizi kamaştırıyor. Şapkası, hasır çantası, yüzüğü, ayakkabıları hep bir uyum içinde! Biz çok beğendik! Ya sen?

 

Selena Gomez

Uçuş uçuş bir elbise en çok kime yakışır? Tabii ki Selena’ya:) İçinde kısa beyaz bir elbise olan güzelimiz, üzerine sanki ekstra tül giymiş gibi. Bunu da altın detaylı bir kemerle taçlandırmış. Ayakkabıları da tarzıyla oldukça uyumlu fakat elbiseden pek de görünmüyor. Bunun dışında en çok hoşumuza giden şey de sade makyajı ve kırmızı ruju! Harikasın Sel!

Yorum Yapın