Genel Manşet Moda

Bahar kombini

Bu bahar nasıl şıklığını konuşturmak istiyorsan ünlülere kulak ver. Yeni bahar kombini seni çağırıyor.

Bu bahar nasıl şıklığını konuşturmak istiyorsan ünlülere kulak ver. Yeni bahar kombini seni çağırıyor.

Gigi Hadid

Güzel yıldız, kırmızı sweat’i, rahat kesim pantolonu, kola asmalı çantası ve ayakkabılarına farklı bir renk olarak siyah kedi gözlüğünü eklemiş. Tek renk kombininde kırmızı tercih eden Gigi’ye “sana kırmızı çok yakışıyor” şarkısını hitap edersek yerinde olacak:)

Elsa Hosk

Boru paça jean pantolonunu mavi bir tunik, pofuduk bir çanta ve cırt renk bir bot ile tamamlayan güzel manken ellerinde çiçekler nereden geliyor dersin? Sen de mavi renginin hertonunu kombininde kullanmayı ve sosyal medyada paylaşmayı unutma;)

Barbara Palvin

Kara kraliçe Barbara, tek renk seçiminde jean ceket, pantolon, topuklu ayakkabı, dantelli bluz ve köprü detaylı gözlüğünü bile siyahtan yana kullanmış. Sen de arkadaşlarınla dışarı çıkarken simsiyah bir kombin yaparak bu bahar kombini ile ön planda olabilirsin;)

Kendall Jenner

İşte kahvenin en güzel tonunu ceketinde ve pantolonunda gösteren Kendall, kıyafetine yeni moda olan bele takılan yeşil bir çanta ve hareketli bir bluz eklemiş. Sen de siyah bot ve gözlüklerin ile güzel model gibi bahar havasına “merhaba!” diyebilirsin.

Yorum Yapın