Manşet Moda

adidas, yeni Z.N.E koleksiyonunu Jenna Ortega ile tanıttı

adidas, spordan ilhamla anı yaşama rahatlığı sunan yeni Z.N.E. koleksiyonunun son serisini tanıttı.

AEROREADY teknolojisi ve dört yönlü esnek kumaş gibi yenilikçi malzemelerle üretilen Z.N.E Koleksiyon’unda, kapüşonlu üst, hoodie,  eşofman altı, şort ve tişört yer alıyor.  Spor performansının yanı sıra günlük stilde de kullanılabilen Z.N.E koleksiyonun yeni serisi, orjinal Z.N.E tasarımını adidas’ın AEROREADY teknolojisini ve şık, zarif detaylarla birleştiriyor. Aynı zamanda da adidas Sportswear’ın rahatlık odaklı DNA’sını koruyor. 

 

Stil ve sporun öncü ikonları tarafından tanıtılan kampanya, küresel süperstar, oyuncu ve yapımcı Jenna Ortega, oyuncu ve uluslararası model Hoyeon, Lioness ve Manchester United’ın yıldız forveti Alessia Russo, Almanya futbolcusu ve Olimpiyat şampiyonu Melanie Leupolz, Minnesota Timberwolves’un ünlü basketbolcusu Anthony Edwards ve oyuncu David Yang’i bir araya getiriyor. Kampanya filminde yer alan isimlerin her biri rahatlık odaklı görünümlerin çeşitliliğini sergilerken, ister milli takımlarını desteklerken veya temsil ederken, ister en sevdikleri sanatçının canlı performansını izlerken, ister bu yaz en yeni fandom dizilerini izlerken, onları anda tutmanın nasıl yardımcı olduğunu da paylaşıyor.

Jenna ne dedi?

Ünlü oyuncu Jenna Ortega, koleksiyon hakkında  “Ben ve tüm ailem futbol oynayarak büyüdük. Ailecek, futbol izlemek ya da oynamak bizim için çok önemli. Futbolun rekabetçi ruhunu seviyorum, insanı anında o anın içine sürüklüyor. adidas’ın Z.N.E koleksiyonu da bu nedenle tam bana uygun. Futbol izlerken rahatlıkla giyebiliyorum” dedi.

Yorum Yapın