Genel Manşet Moda

adidas x IVY PARK Beşinci Koleksiyonunu Duyurdu: “HALLS of IVY”

adidas x IVY PARK, yıl sonunu HALLS of IVY adlı beşinci ortak koleksiyonuyla kutluyor. Kapsayıcı koleksiyon geçmişi, statüsü, ırkı veya inancı ne olursa olsun tüm insanları, her bireyin yaratıcı çabasını destekleyen bir topluluk olarak birleştiriyor.

Dördüncü adidas x IVY PARK koleksiyonunda olduğu gibi, “HALLS of IVY” hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış etkileyici stillere sahip.

“Welcome to the HALLS of IVY”

Koleksiyona, “Welcome to the HALLS of IVY” sloganından ilham alan bir kampanya eşlik ediyor. Herhangi bir etikete veya formata bağlı olmayan HALLS of IVY, şu anda bulunduğunuz yer ile olmayı arzu ettiğiniz yer arasında bulunan mecazi bir alan. Kimileri tarafından bir kulüp, kimleri için ise bir kolektif olarak tanımlanan HALLS of IVY, herkesin hoş karşılandığı limitsiz bir alan. Kampanyada Beyoncé, Natalia Bryant, Ava Phillippe, Deacon Phillippe, James Harden ve Jalen Green ile birlikte çeşitli modeller yer alıyor.

Koleksiyon

HALLS of IVY, yüksek öğrenimin gücünün kendini ifade etme, insanlarla bağlantı kurma ve benzer düşünen insanlarla aynı alanı paylaşma yoluyla kendi sesinizi bulmaktan da gelebileceğine inanıyor. Tasarım ipuçları bu felsefeye dayanıyor ve bireysel stil, cool ve en çılgın hayallerinizi takip etme ruhu ile aşılanmış klasik moda silüetlerinden oluşan bir koleksiyon sunuyor.

adidas x IVY PARK’ın imza niteliğindeki canlı renk paleti bu koleksiyonda ön plana çıkıyor. Glen ekoseler ve houndstooth desenleri şiddetli bireyselliğin gücüyle yeniden tasarlandı. Koleksiyondan öne çıkanlar arasında: patchwork balon, payetli tozluk, bralet, örme pantolon, tulum, suni deri etek, body ve bir dizi stil sahibi çocuk kıyafetleri yer alıyor.

Ayakkabı sunumu daha sonra IVP Savage sneaker ile noktalanıyor- IVY PARK tarafından Cream White, Wild Pine ve Night Indigo renklerinde hayata döndürülen arşivsel bir patika koşu silüeti, işbirliği ürün grubuna yeni bir ek olarak koleksiyon ayrıca IVP Super Sleek sneaker ve cesur IVP Super Sleek Boot’un bir evrimini içeriyor.

Yorum Yapın