Manşet Ünlüler

Zigi bebek geliyooor

Üzerimizde kara bulutların dolaştığı bu günlerde, bir haber yaz güneşi gibi tüm enerjimizi geri getirdi. Favori çiftimiz Gigi Hadid ve Zayn Malik yakında aile oluyor:)

Nazardan korktu

Kimse bunun geleceğini görmedi. Ünlüler dünyasından en fazla birbirine yakıştırdığımız çift Gigi Hadid ve Zayn Malik’in, çocuk sahibi olacakları haberi gündeme bomba gibi düştü. Biz daha onların barışma sevincini tam anlamıyla yaşayamadan, bebek haberiyle mutluluğumuz zirve yaptı. Çiftin çok heyecanlı olduğu ve ilk birkaç ay sadece aileleri ve yakın çevrelerinin bu bebek haberini bildikleri açıklandı. Bu kadar geç haber vermelerinin nedeni çiftin bebeklerine nazar değmesini istememeleriymiş. Karantina sürecinde olunduğundan, başarılı yıldızın dışarıda hiç fotoğraflarının çekilmemesi de, Gigi’nin hamileliğini uzun bir süre gizlemesine yardımcı oldu.

Sonunda kavuştular

Zigi aşkında son olarak neler olmuştu bir hatırlayalım. Gigi ve Zayn, gelgitli ilişkilerini geçen yılın başında sonlandırmış ve ayrılığın ardından ikisi de bekar olarak hayatlarına devam etmişti. Gigi bir dönem Tyler Cameron ile bir birliktelik yaşadı. Hatta bu ilişki ortaya çıktığında Zayn, sevgiliyken Gigi’ye yakın olmak için aldığı dairesini sattı. Çünkü bu ayrılık hala onu çok üzdüğü gibi, eski sevgilisini başka biriyle görmeye dayanamıyormuş. Ancak bu ayrılık fazla uzun sürmedi. Tarihler 30 Aralık’ı gösterdiğinde güzel yıldız, Zayn’ın annesinden tarifini aldığı bir yemeği storysinde paylaşınca, Zigi’nin geri döndüğünü anladık. Anlaşılan o ki, bu geri dönüşe aileleri de onay veriyordu. Bu barışmanın birkaç ay sonrasında bebek haberini aldık. Diğer müjdeyi de verelim, çift bir kız bebek bekliyor:)

Aileler mutlu

Tüm aile bebek haberi karşısında sevinçten havalara uçuyormuş. Çiftin yakın çevresi Zayn’in baba olacağı için fazlasıyla mutlu olduğunu ve Gigi’yi her zaman hayatının büyük bir parçası olarak gördüğünü söyledi. Gigi’nin annesi Yolanda Hadid, anneanne olacağına çok seviniyormuş ve şimdiden onu çok özel hissettiriyormuş. Eminiz teyzesi Bella da küçük yeğenine alacağı hediyelerin ve birlikte oynayacakları oyunların hayalini kuruyordur. Tebriklerini ileten bir diğer kişi de, Gigi’nin görümce adayı Dua Lipa. Bildiğin gibi şarkıcı, güzel mankenin kardeşi Anwar Hadid ile birlikte. Dua, inanılmaz heyecanlı olduklarını ve haberler çıkmadan kısa bir süre önce müjdeyi aldığını açıkladı.

Cinsiyet öğrenme partisi

Gigi’nin başarılı bir şekilde hamileliğini gizlediğini söylesek de, şahin gözlü hayranlar güzel yıldızın paylaştığı fotoğraflarda ipuçlarını yakaladı. Gigi 25. yaş gününü büyük bir partiyle kutladı. Bu eğlence dışarıdan normal bir doğum günü partisiymiş gibi görünüyor. Ancak detaylara baktığımızda bunun hem bir doğum günü hem de bir cinsiyet öğrenme partisi olduğu ortaya çıktı. Çünkü Gigi’ye bebek mağazasından hediyeler geldiği ve elinde tuttuğu balonlarda da pembe ve mavi ip olduğu görülüyor. Bakalım Zigi bebek, annesinin güzelliğini mi yoksa babasının yeteneğini mi alacak?

Yorum Yapın