Manşet Ünlüler

Yıldızları bul

Bu ünlülerden hangilerinin şöhret öncesi rollerini gördün?

 

Sabrina Carpenter

Başarılı yıldız Sabrina Carpenter’ın “Austin & Ally” dizisinde yer aldığını biliyor muydun? Sabrina, dizide Lucy adlı şarkıcı olmaya hevesli bir karaktere hayat verdi.

 

Chase Stokes

“Outer Banks”in yıldızı Chase Stokes’ın “Stranger Things”te oynadığını öğrenince çok şaşırdık. Onu dizinin ilk sezonunun altıncı bölümünde, Jonathan ve Nancy’i rahatsız eden bir zorba olarak görebilirsin.

 

Finn Wolfhard

“Supernatural”ı art arda izlediysen Finn Wolfhard’ı görme olasılığın çok yüksek. Oyuncu, dizinin 11. sezonun beşinci bölümünde karşımıza çıkıyor.

 

Natalia Dyer

“Hannah Montana: The Movie”de oynayan Natalia Dyer rolü gereği İngiliz aksanıyla konuşmak zorunda kalmış. O zamanki performansını beğenmese de bu film sayesinde ilk kez kırmızı halıda boy gösterdiği için minnettarmış.

 

Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown, 2013 yılında “Once Upon a Time in Wonderland”de Alice rolüyle çıkış yaptı. Üstelik oyuncu olmaya karar verdikten sadece üç ay sonra bu rolü kaptı!

 

Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo, 12 yaşındayken meşhur American Girl bebeği Grace Thomas’ın live-action versiyonuna hayat verdi. Bu onun ilk oyunculuk denemesiydi.

 

Selena Gomez

Sadece çok dikkatli izleyiciler, Selena Gomez’in 2003 yapımı “Spy Kids” filminde oynadığını görebilirler. Sel, filmde 30 saniyeden az görünüyor.

 

Joey King

“The Kissing Booth” ve “Bullet Train” gibi projelerde yer almadan önce Joey King, “New Girl”ün bir bölümünde Jess’in şımarık öğrencisi Brianna’yı canlandırdı.

 

Vanessa Morgan

Onu artık “Riverdale”de Toni Topaz olarak tanıyoruz ancak 2013’te Vanessa Morgan, “Degrassi”de oynadı. Oyuncu dizide Mike Dallas’ın eski kız arkadaşı olarak rol aldı.

 

Noah Centineo

Sabrina gibi Noah Centineo da “Austin & Ally”de rol aldı. Dizinin üç bölümünde yer alan oyuncuyu Ally’nin aşkı Dallas olarak hatırlayabilirsin.

Yorum Yapın